Pařba na víkend – tipy na Android hry 266: vojsko z bytu, maják a další…

vojsko

Po náročném týdnu vás opět vítá Pařba na víkend – tipy na Android hry 266. Ta vám v prvé řadě nabídne vojsko a neskutečně brutální 2D řezničinu  pak se z tohoto masakru vydáme na motorce do lesíka a pro velký úspěch následně usedneme k virtuálnímu stolu a zahrajeme si s kartičkami. Na úplný závěr logický oddech u majáku. Nažhavte své mozkové závity, jdeme na to!

Flat Army: vojsko z bytu smete hrozbu skrytu

Předešlí rým možná moc neprozradil, proto je důležité si uvědomit že “hrozbou” jsou v této hře všichni vaši nepřátelé, tedy vojsko, které je nutné jednou provždy sprovodit ze světa a to ve velmi 2D brutální podobě.

Hra vám nabídne nespočet zbraní  a hlavně misí, které jsou v nejrůznějších módech a v různorodém prostředí, což je zárukou minimální zábavy, přidejte si k tomu ještě svěží hratelnost, online žebříčky, PvP online bitvy a pocit ze soupeřovy ustřelené hlavy. Ne opravdu nejsme sadisté, jen je patrno že na brutální násilí klade hra velký důraz a prokládá tím celou stylizaci levelů i samotné vojsko. Proto tuto hru zdarma od studia Solar-Games, doporučujme stahovat jen čtenářům 18+. A je nám jasné, že toto doporučení stejně někdo nedodrží.

Flat Army: 2D Shooter
Flat Army: 2D Shooter

Psebay: Gravity Moto Trials

V této hříčce zažijete lehce odlišný zážitek z ježdění na virtuální krosce, jelikož víc než o motorce jde v této hře o atmosféru, kvalitní hudební podkres a samotnou stylizaci do fialové barvy.

Lehce netradiční je i ovládání, které se ze začátku hraní může jevit trochu krkolomné či nemotorné ale po pár neúspěšných pokusech si zvykne každý. Hra je od vývojáře Eugeny Butakova zdarma, nicméně se jedná pouze o trial verzi, takže v případě kompletního zážitku musíte dokoupit plnou verzi – což automaticky není špatně, protože podobných her nevzniká moc a podle našeho mínění si každý podobný vývojář zaslouží šanci si vydělat a zviditelnit se, pokud na to má.

Psebay: Gravity Moto Trials
Psebay: Gravity Moto Trials

Dark Deck

Jednoduchá avšak v pokročilejších fázích i strategická karetní hra na první pohled může okouzlit nebo odpudit svojí barevnou grafikou.

Tato karetní záležitost vám nabídne více jak 100 kartiček k nasbírání, kampaň pro jednoho hráče, denní odměny a bonusy, PvP arény, vytváření “kování” vlastní karet za pomoci tokenů a spoustu dalšího. Na první pohled možná prvoplánová hra, která když vás uchvátí na první pohled, už z ní nebudete chtít spustit oči. Pokud tedy nehledáte zrovna Hearthstone ale nějakou jednodušší, avšak chytlavou “kartičkádu”. Dark Deck od studia NOXGAMES nemusí být za nulovou cenovku krokem vedle. PS: dostáváte zde herní měnu i za odklikávání počátečního tutoriálu.

Dark Deck Dragon Loot Cards
Dark Deck Dragon Loot Cards

Light House

Název hry vypovídá za vše, v této casual hříčce budete muset dovést přísun elektrické energie zpět do majáku. Avšak to už možná víte z našeho Rychlého tipu.

Avšak cesta je krkolomná a tak než impuls energie vyšlete tam, kam chcete, budete muset pěkně vyskládat cestičku pomocí zrcadel a další překážek, abyste k samotnému majáku došli bez újmy. Tato hříčka zdarma od studia Banana Development tak nejen procvičí váš mozek ale i nervy.

Light House
Light House

Video Pařba na víkend 266

Pařba na víkend – tipy na Android hry 266

Pařba na víkend - tipy na Android hry 266

Pařba na víkend (Android hry)

---> Pro hlasování je potřeba se přihlásit! <---

Děkujeme za zhlédnutí dnešní Pařby na víkend a sledujte Svět Androida i nadále, ať vám žádný další budoucí tip neunikne!

Dejte nám do komentářů vědět, jak se vám pořad Pařba na víkend líbí, případně přihoďte i nějaký zajímavý tip na hru.

Děkujeme za váš feedback!

Jan Blažek
O Autorovi - Jan Blažek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)