Pařba na víkend – tipy na Android hry 264: creepy, krosky a další…

creepy

Přejeme vám krásný pátek ve jménu Pařby na víkend – tipech na Android hry 264. Dnes okusíme temnou creepy skákačku se štítem, posléze usedneme na motorky a v rámci propagace jednoho z nejstarších herních žánrů vůbec, tedy scrolling shooteru, zkusíme jeho povedenou reinkarnaci. Na závěr vás přesvědčíme o tom, že jste opravdu ještě nehráli všechno. Tak pojďme na to!

Creepy

Nekompromisní lahůdka hned na startu dnešní Pařby, kterou zahaluje temná 2D atmosféra.

Příběhově se dostáváte do světa, kde vědci vyvinuli nemrtvé formy života, které se však vymkli kontrole. Proto jednu tuto bytost modifikovali tak, aby ostatní zničila. Právě tato bytost s pistolí a štítem se vám dostane do rukou. Herní systém založený na střílení a krytí se štítem alá Kapitán Amerika je velmi primitivní, ale díky zvyšující se obtížnosti hry s každým levelem, kterých je dohromady 12, vám hra nedá spát. To vše zadarmo od vývojáře Davida Zobrista a kvalitního hudebního podkresu Laszla Lugosiho.

Creepy
Creepy

Mad Skills Motocross 2

Jedná se o jednu vůbec z nejlepších motokrosových adaptací na mobilní platformy.

Hra disponuje především uvěřitelnou fyzikou motorek, které můžete mít až v deseti rozdílných kusech. Prohnat je můžete v několika různých módech, nechybí ani kariéra či online mód. Navíc se můžete zúčastňovat týdenních soutěží a přizpůsobovat si jezdce i motorky. Studio Turborilla tak přináší solidně našlapanou zábavu za nula peněz.

Mad Skills Motocross 2
Mad Skills Motocross 2

Sky Force Reloaded

Je zástupce žánru scrolling shooter jak se sluší a patří. Původní hra Sky Force 2014 zaznamenala mezi fanoušky veliký ohlas, proto není divu, že nyní vyšla její větší a nabušenější reinkarnace.

Jako vždy – dočkáte se ohromných bitev s nepřáteli, bossy a hlavně sami se sebou a vašim skillem, který jste možná trénovali ještě tenkrát na automatech. Hříčka je od studia Infinite Dreams zdarma.

Sky Force Reloaded
Sky Force Reloaded

A Blind Legend

Je tuze originální záležitostí, která vás přesvědčí o tom, že jste opravdu ještě všechno nehráli.

A Blind Legend je audio RPG hra, kde není žádný obraz a celou hrou vás provází hlasové příkazy ženského hlasu, tudíž je hra ideální pro zrakově hendikepované, ale i pro ostatní uživatele, kteří chtějí okusit ryze netradiční zážitek jako my. Vývojáři ze studia DOWINO sami doporučují použít pro hraní této hry sluchátka k dosažení co možná nejlepšího zážitku ze hry, která je nejen naprosto originální, ale také naprosto zdarma. Jelikož hra nenabízí videobsah – tak ukazujeme pouze jeden screenshot a trochu netradičně i ukázku ve video Pařbě, protože v této hře pouze posloucháte.

A Blind Legend
A Blind Legend

Video Pařba na víkend 264

Pařba na víkend – tipy na Android hry 264

Pařba na víkend - tipy na Android hry 264

Pařba na víkend (Android hry)

---> Pro hlasování je potřeba se přihlásit! <---

Děkujeme za zhlédnutí dnešní Pařby na víkend a sledujte Svět Androida i nadále, ať vám žádný další budoucí tip neunikne!

Dejte nám do komentářů vědět, jak se vám pořad Pařba na víkend líbí, případně přihoďte i nějaký zajímavý tip na hru.

Děkujeme za váš feedback!

Jan Blažek
O Autorovi - Jan Blažek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)