TOPlist

Pařba na víkend – tipy na Android hry 271: diep.io, bludiště a další…

diep.io

Nadešel ten krásný den. Tedy pátek a s ním i další Pařba na víkend – tipy na Android hry 271. Hned na úvod si ukážeme diep.io, tedy něco co možná budete hrát víc než Pokémon GO. Následně osedláme pár set koní, pak se pokusíme v roli generála ovládnout bitevní pole a na závěr si ukážeme klasické bludiště na obrazovkách vašich mobilních zařízení. Jdeme na to!

diep.io: ten pocit, když si řeknete, že si dáte ještě jednu hru…

Po velkých úspěších her Agar.io slither.io, přichází další – podobně návyková hra. Tentokrát se budeme muset vžít do role tanku.

Ten – podle toho jak dlouho se dokážete udržet na jednotném bitevním poli, vylepšujete – formou jednoduchého RPG stromu. Můžete se tak specializovat na rychlejší regeneraci vašeho zdraví nebo větší damage vašich zásahů. Tento RPG prvek velmi silně přidává diep.io na dlouho hratelnosti a vy tak opět budete mít pocit, že hrajete něco nového. Krom nepřátel ve formě ostatních hráčů, je dobré taktéž sestřelovat nejrůznější objekty, které vám dle své velikosti pomohou rychleji „EXPit“. Miniclip.com tak očividně ví, co dělá a tento subžánr „.io her“ posouvá zase o kousek dál – samozřejmě zcela zdarma.

MMX Hill Climb

Ve svém jádru schovává návykovou závodní arkádovou hru, kterou vidíte ze „zadního pravého pohledu“.

Váš úkol je jasný. Cílem je porazit avatar jiného hráče – tedy lépe řečeno rekord někoho jiného. Pokud se vám to povede, tak jedete dál a v nejlepším případě dorazíte do cíle daného levelu. Pokud se vám to povede tak se počítá váš čas a nikoliv dojezd v metrech. Překážkou vám však bude nejen benzín ale i samotná gravitace a v případě slabších zařízení i grafická náročnost či občasná „zabugovanost.“ Vaše vozítko si můžete za herní body vylepšovat případně si odemykat další – barevně odlišené typy vozidel. Jednoduchý zábavný, ale o něco graficky náročnější herní model dohledáte od studia Hutch Games na Obchodu Play zdarma.

MMX Hill Dash
MMX Hill Dash

BattleTime

Je návyková strategická hra, která vás na první pohled může okouzlit i svou pestrobarevnou grafikou.

V jádru se vždy vtělíte do role velitele konkrétní armády a na konkrétní mapě pak budete muset obsadit všechny typy bodů – dříve než nepřítel. Proto se vám tu bude hodit rychlé a hlavně taktické rozhodování v dané situaci. Čeká na vás více jak 400 bitev či velmi zajímavý systém upgradování, který je rozdělen do jednotlivých typů generálů a barev – přesně podle toho, čemu v boji dáváte větší přednost. Hru navíc seženete od studia Foggybus za nula nula prdlačky.

BattleTime - Real Time Strategy Offline Game
BattleTime - Real Time Strategy Offline Game

Mazes & Balls

Představuje známou zábavu v novém – neobjeveném prostoru. Na mysli máme mobilní zařízení.

Koncept labyrintu a snaha dostání určitého počtu kuliček doprostřed, jeho nakláněním, je svým způsobem tak primitivní, že by kdekoho ani nenapadlo, že to může dobře fungovati i na displejích mobilních telefonů, či tabletů. Hra vám nabídne až 60 různých bludišť k překonání a s ubíhajícím časem i kompetitivní prvek – kdo to dokáže co nejrychleji. Tuto srandu vám přináší studio s názvem XYZ Crafts zcela zdarma.

Mazes & Balls
Mazes & Balls

Video Pařba na víkend 271

Pařba na víkend – tipy na Android hry 271

Pařba na víkend - tipy na Android hry 271

Pařba na víkend (Android hry)

[gravityform id=“58″ title=“true“ description=“true“]

Děkujeme za zhlédnutí dnešní Pařby na víkend a sledujte Svět Androida i nadále, ať vám žádný další budoucí tip neunikne!

Dejte nám do komentářů vědět, jak se vám pořad Pařba na víkend líbí, případně přihoďte i nějaký zajímavý tip na hru.

Děkujeme za váš feedback!

Jan Blažek
O Autorovi - Jan Blažek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)