Pařba na víkend – tipy na Android hry 268: hrady, sumo a další…

hrady

Další pátek a další Pařba na víkend – tipy na Android hry 268 na pultu Svět Androida. Pro začátek budeme bránit svoje hrady v jedné  z nejlepších tower defense strategií vůbec. Následně se vydáme odchytávat zvěř do naší nebeské zoo, pak okusíme SILNĚ netradiční RPG a na závěr si dáme simulátor chození z hospody. Jste zvědavý? Tak jdeme na to!

Castle Defense: braňte svoje hrady!

U této hry jsme strávili opravdu hodně hodin, dní a týdnů. Můžeme vám tedy 100% říci, že je to jedna z nechytlavějších a nejlepších TD v Obchodě Play vůbec.

Hrát na první pohled nabídne “pouze” 15 misí, ve kterých musíte zabránit nepříteli, aby nedobyl vaše hrady. Avšak opak je pravdou a právě tyto mise vám budou dávat čím dál tím více a více zabrat, a když je pak znova rozjedete na HARD obtížnost, budete už muset hodně taktizovat. Krom toho si můžete během hraní vylepšovat vašeho hrdinu, jehož třídu si na začátku vyberete, jedná se o mága, warriora a barbara. Každý má své pro a proti a je jen na vás, kterou postavičku si vyberete – případně můžete rozehrát tři hry naráz, vždy za jinou třídu. Krom toho máte možnost vylepšovat i vaše obranné věže a kouzla. Online mód arény má taktéž něco do sebe a proto se jistojistě nudit nebudete. Braňte tak svoje hrady od studia Elite Games zcela zdarma.

Castle Defense
Castle Defense

Rodeo Stampede: Sky Zoo Safari

Studio Yodo1 Games, které zná celý svět díky hříčce Crossy Roadpřichází s další hitovkou, tentokráte v podobě kombinace a variace na FarmVille a žánru nekonečných běhaček.

Vašim primárním úkolem bude zvětšovat svoji zoo a přilákat tak návštěvníky na nové atrakce v podobě zvířat. Hra vám tedy umožní spravovat vaši ZOO a zároveň po vás bude žádat, abyste další zvířata ručně ochočili. Pak už se tedy dostáváte na hřbety nejrůznějších zvířat a skáčete z jednoho na další, až se dostanete k dalšímu vysněnému zvířeti. Chytlavý a zajímavý koncept na vás čeká od kvalitních vývojářů zcela zdarma.

Rodeo Stampede: Sky Zoo Safari
Rodeo Stampede: Sky Zoo Safari

Amidakuji Knight

Opravdu, ale opravdu, opravdu JINÉ RPG.

Příběh o princezně a o chrabrém rytíři známe a v podání RPG – známe. Co ale neznáme je RPG postavené na systému “Ghost Leg rule”, tedy možnosti výběru jediné cesty z několika, které se zakrývají, abyste si je nemohli pamatovat. Možná to teď “textově” nedává smysl, proto je vhodné kouknout na video Pařbu a názorně si to představit. Nutno podotknout, že se jedná o ryze netradiční nápad, které je jak jednoduchý tak zábavný. Dokonce tak zábavný, že sbírání lootu a kosení nepřátel bude zábavnější než původní záchrana nebohé princezny. Ranec zábavy za 25 kaček od studia Magic Cube, čeká pouze na vás.

Amidakuji Knight
Amidakuji Knight

Sumotori Dreams

Lidé už vymysleli ledaco: simulátor chleba, simulátor kozy, ale co takhle simulátor chození z hospody? Nepřímo tomu odpovídá právě šíleně trhlá hříčka Sumotori Dreams.

Zde se v roli zeleno-modrého zápasníka budete snažit srazit na zem vašeho protivníka, dříve než on vás. Avšak hra pracuje s gravitací a “jakoby” módu v podnapilém stavu. Tudíž budete mít sami co dělat abyste nespadli. Zábava je to ukrutná a o to větší pokud hrajete dva proti sobě. A nejlepší na tom je, že ať už zápas dopadne jakkoliv, hra pokračuje a vy si vesele můžete blbnout dál, dokud sami budete chtít. Pokud po takovém simulátoru toužíte, vyndejte si zhruba 27 Kč a podpořte studio gravitysensation.

Sumotori Dreams
Sumotori Dreams

Video Pařba na víkend 268

Pařba na víkend – tipy na Android hry 268

Pařba na víkend - tipy na Android hry 268

Pařba na víkend (Android hry)

---> Pro hlasování je potřeba se přihlásit! <---

Děkujeme za zhlédnutí dnešní Pařby na víkend a sledujte Svět Androida i nadále, ať vám žádný další budoucí tip neunikne!

Dejte nám do komentářů vědět, jak se vám pořad Pařba na víkend líbí, případně přihoďte i nějaký zajímavý tip na hru.

Děkujeme za váš feedback!

Jan Blažek
O Autorovi - Jan Blažek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)