TOPlist

Pařba na víkend – tipy na Android hry 272: Warp Shift, piráti a další…

Warp Shift

Týden je fuč a přichází víkend, tedy i Pařba na víkend – tipy na Android hry 272. Hned na úvod si ukážeme Warp Shift, tedy netradiční logickou hříčku. Následně se vydáme na širé moře jako piráti a posléze si vyzkoušíme náš um lukostřelce. Na závěr si pak ukážeme sice klon, ale originální klon Monument Valley. Tak se pohodlně usaďte a jdeme na to!

Warp Shift: prozkoumávejte světy s dívenkou Pi…

Hra přináší zajímavě zkombinovaný svět logiky a krás odlišných světů. Proto na vás může od prvního momentu – silně zapůsobit.

V roli dívenky Pi, která má magické schopnosti, budete řešit platformové puzzzly, tak abyste si přeskládali a poskládali cestu dál, do dalších úrovní. Další úrovně skýtají 5 odlišných světů s až 15 levely uvnitř. Nejen hratelnost, ale i hudební podkres je na jedničku a Warp Shift tak krásně dobarvuje do pozitivních tonů. Celé koncepci podléhá i rozhraní menu a přední vývojáři s Deep Silver ukazují, že umí udělat řemeslně dobře zpracovanou hru, což znamená, že potřebují ze svého řemesla žít, a proto vás hra vyjde zhruba na 83 Kč.

Warp_Shift
Warp_Shift

Plunder Pirates

Je velmi příjemným zjevením v podobě strategického RPG, oblečeného do pirátského kabátku.

Jak už sami autoři uvádí, ve hře vás bude čekat nespočet činností, kterým velmi rádi, nějaký ten čas věnujete. Těšte se tak na: rekrutování pirátů, vylepšování vaší kocábky a budov, objevování širých mořídrancování sbírání atd. Náš výčet by pravděpodobně končil až zítra ráno, proto si hru raději sami vyzkoušejte a uvažte, zdali se jedná o kvalitativně dobrou náhradu třeba za Clash of Clans. Studio Rovio Stars, které přineslo skvělou hru Tiny Thief vám tento povedený pirátský kousek, přihrává zcela zdarma.

Plunder Pirates
Plunder Pirates

Tiny Archers

Je příběhovou hrou, kde se vžijte do role až tří unikátních lučištníků.

V menu si tak formou jednotlivých levelů, prožijte vzpomínky daných hrdinů ve dnech, kdy plnili svou povinnost a chránili tu či onu věž. S trochou nadsázky můžeme tento netradiční žánr označit za „bow defense.“ Hra vám nabídne možnost vylepšování vašeho hrdiny a jeho skillů. Následně prozkoumávání lokací ve formě levelů, případně i samotný trénink vašeho lukostřeleckého umu a mnoho dalšího. Hra vás i uvádí do zajímavého postoje v rámci příběhu, jak nastíní samotná video Pařba. Hra je zadarmo od studia 1DER Entertainment.

Tiny Archers
Tiny Archers

Mekorama

Je hrou, kterou bychom mohli zařadit do subžánru „Monument Valley like her“.

Hra však jde na samotný koncept logické hříčky a minimalismu v podobě různorodých 3D levelů trochu jinak. Hra totiž pracuje s levely jako s jednotlivými kartičkami. Hra vám tak v základu servíruje 50 kartiček -tedy levelů, ale díky sociálním sítím si můžete přes QR kód nebo screenshot vložit do hry level nový. To nahrává fungující komunitě i nadšení z nových levelů, které můžete tvořit a sdílet i vy a to díky in-game editoru. Proto neváhej a toč a do Mekoramy skoč. Tento skok bude od šikovného vývojáře Martina Magni za nula nula prdlačky.

Mekorama
Mekorama

Video Pařba na víkend 272

Pařba na víkend – tipy na Android hry 272

Pařba na víkend - tipy na Android hry 272

Pařba na víkend (Android hry)

[gravityform id=“58″ title=“true“ description=“true“]

Děkujeme za zhlédnutí dnešní Pařby na víkend a sledujte Svět Androida i nadále, ať vám žádný další budoucí tip neunikne!

Dejte nám do komentářů vědět, jak se vám pořad Pařba na víkend líbí, případně přihoďte i nějaký zajímavý tip na hru.

Děkujeme za váš feedback!

 

 

Jan Blažek
O Autorovi - Jan Blažek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)