Pařba na víkend – tipy na Android hry 185 – šílený dungeon, ovce a povedená TD

hell raid hlavni

Jako první vás dnes čeká velmi zdařilá Tower Defense hra od vývojářů z Noodlecake – Tower Dwellers. Následovat bude portace nápadité hry Entwined Challenge z Playstationu. Ve třetí hře se budete snažit dostat ze spárů pekelného dungeonu v akční adventuře Hellraid: The Escape. V předposlední hře si vyzkoušíte skvělou multiplayerovou hru Brain Wars a na závěr vás čeká parádní logicko-fyzikální gameska Sheep Stack. Tyto skvělé pecky vás čekají ve dnešním díle seriálu Pařba na Víkend – tipy na Android hry.

Tower Dwellers

Je nová tower defense hra vývojářů z NoodleCake Studios. Jak už u TD her bývá, budete se snažit zastavit nepřátelské jednotky přicházející ve vlnách. Jednotlivé vlny jsou, co se týče počtu nepřátel, čím dál objemnější a každá závěrečná je zakončena bossem s několika tisíci životy. Hra nabídne poměrně zajímavý systém výstavby věží. Po vytvoření “mateřské” věže můžete okolo ní vytvořit další podpůrné budovy. Zde záleží na tom, jaký typ podpůrných budov vytvoříte. Můžete si například vylevelovat vaše lučišníky a zároveň jim výstavbou kovárny přidělit těžkou zbroj. Představivosti se meze nekladou, nicméně je zapotřebí uvažovat strategicky. Za každou vyhranou misi získáváte určitý počet hvězdiček (podle úspěšnosti), které poté můžete investovat do upgradů vašich věží a jednotek. Tato hra neobsahuje žádné mikrotransakce.

tower dwellers 1 Android hry

Entwined Challenge

Je portace zajímavé Playstation hry, která prověří vaše reflexy. Ve hře ovládáte ptáka a rybu a snažíte se s nimi nalétávat na barevné plochy. Hra se ovládá tak, že na každou stranu displeje umístíte prst, jehož prostřednictvím pak měníte směr obou postav. Každá z nich přitom smí nalétávat pouze na barevné plochy ve svém půlkruhu. Když se vám, byť s jednou postavou, nepodaří proletět barevnou plošinou, ztrácíte život. Celkově si můžete dovolit minout 3 plochy. Mobilní verze hry nabízí 5 levelů.

Entwined Challenge 1 android hry

Entwined™ Challenge
Entwined™ Challenge

Hellraid: The Escape

Hellraid: The Escape je graficky ohromující akční adventura běžící na Unreal 3 Enginu. Ve hře se budete snažit dostat z pekelného vězení. V cestě za svobodou vám budou bránit nechutní zombies, kostlivci a další potvory. Hra nabídne spoustu hádanek, logických situací, ale i akčních pasáží, u kterých vám bude tuhnout krev v žilách. Nejedná se o bojovou hru, proto budete muset všechny protivníky udolat vaším mozkem. Autoři hry do budoucna slibují spoustu updatů. Hellraid: The Escape, stejně jako první hra této Pařby, neobsahuje žádné mikrotransakce. Jednou tedy zaplatíte a můžete bez omezení pařit.

Hellraid The Escape 1

Hellraid: The Escape
Hellraid: The Escape

Brain Wars

Jedná se o velmi chytlavou hru, která potrápí vaše mozkové závity. Na začátku hry si zvolíte, zda se chcete přihlásit přes některou ze sociálních sítí, nebo pouze s uživatelským jménem. Hned poté vstupujete do celosvětové soutěže chytrosti. Hrát můžete buďto proti náhodným protihráčům, nebo vašim přátelům. Spárování je velmi jednoduché, a to i v případě, že jste přihlášeni přes uživatelské jméno. Hra vám v tomto případě vygeneruje specifický kód, který stačí sdělit vašemu parťákovi. Jednotlivé zápasy se skládají z několika náhodně vybraných disciplín. Může se jednat o mini hry k prověření logického uvažování, paměti, počtů, rychlosti apod. To vše v reálném čase. Na konci zápasu se vítězovi přičtou body, čímž se v celosvětové tabulce posune vzhůru.

Brain Wars 1

Brain Wars
Brain Wars

Sheep Stack

Ve hře Sheep Stack bude vaším úkolem vystřelovat ovečky takovým způsobem, abyste minimálně jednu z nich nakrmili. Ovce můžete nastřelovat na sebe a vytvářet vysoké řady. Hra disponuje povedenou fyzikou, pomocí které budete řešit různé logické hádanky. Podle úspěšnosti v jednotlivých levelech získáváte ocenění v podobě hvězdiček.

Sheep Stack 1

Shaun the Sheep - Sheep Stack
Shaun the Sheep - Sheep Stack

Odkazy na starší Pařby na víkend (Android hry)

Video

Pařba na víkend – tipy na Android hry 185

Pařba na víkend – tipy na Android hry 185

Líbily se vám dnešní Android hry?

Jirka Pernica
O Autorovi - Jirka Pernica

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (18)