OnePlus 6 také s výřezem v displeji? První fotky to naznačují

oneplus 6 spekulace

Veletrh MWC ukázal jeden nešťastný trend, který Android výrobci kopírují od společnosti Apple. A to výřez v displeji, který nemá u většiny těchto telefonů smysl, a to třeba kvůli absenci senzorů či minimálních rámečků jako má iPhone X. Z nyní uniklých fotografií to vypadá na to, že i OnePlus 6 (recenze) bude mít takový výřez.

OnePlus 6 rovněž dostane výřez v displeji

Do představení nového OnePlus telefonu máme ještě několik měsíců. Každopádně již v těchto dnech můžeme vidět design, který pravděpodobně čínská společnost chystá. Design by se měl podle všeho změnit i na zadní straně. Kde se nachází skleněná a hodně lesklá plocha, jinak je umístěn i duální fotoaparát a čtečka otisků prstů má odlišný tvar.

Na přední straně můžeme vidět displej s výřezem, který je o něco menší jako u iPhone X. Zároveň jde vidět paměť RAM 6 GB, 64 GB vnitřní paměti. A také to, že telefon poběží na Androidu 8.1 Oreo s nadstavbou OxygenOS.

oppo r15

Samozřejmě je možné, že se jedná o hodně raný prototyp a ve výsledku bude OnePlus 6 vypadat jinak. Výřez v displeji už je ale velmi pravděpodobný. A to z toho důvodu, že sesterská společnost Oppo již začala lákat na představení modelu Oppo R15. V pozvánce pro novináře jde jasně vidět, že model R15 bude mít horní výřez displeje. A jak už je zvykem z minulosti, tak modely Oppo R sdílí většinu parametrů a designu s OnePlus telefony. Většinou se liší jen v použitém procesoru a konektoru.

Líbil by se vám takový design OnePlus 6?

Zdroj: phandroid.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)