Mobera – mezinárodní konference mobilních platforem

mobera

Mobera je mezinárodní konference zaměřená na současný trh s mobilními platformami v oblasti vývoje, nových technologií a mobilního podnikání. Tato konference má za úkol spojovat tvůrčí společnost s mobilním byznysem a průmyslovými odborníky v celé Evropě, potažmo v celém světě.

Cílem konference je účastníkům poskytnout ucelený přehled o vývoji mobilní platformy, tedy o vývoji mobilních aplikací. Konference se zúčastní na 815 účastníků, včetně až 64 přednášejících ze všech koutů světa. Program se bude skládat z rozhovorů, workshopů, doprovodných akcí zaměřených na podnikatelskou sféru a odborné vývojáře. V neposlední řadě program také zahrnuje představení nových produktů a inovativních technologií – Windows Phone 7 Mango (Microsoft), Android 3.X (Google) a nová mobilní zařízení (Nokia).

Kdy? Kde? Za kolik?

Konference Mobera se bude konat 5.9. – 7.9. 2011 v Brně v hotelu Voroněž. Bude probíhat po dobu 3 dní od 09:00 do 19:00. Poté budou probíhat večeře a párty. A kolik to všechno bude stát? Lístky jsou rozděleny do několika kategorií:

MOBERA First 100 – Speciální nabídka pro prvních 100 účastníků. Cena lístku zahrnuje plný přístup na konferenci včetně občerstvení, galavečeře a dalších zábavných programů.

cena: 189 € (cca 4725 kč)

MOBERA Conference – Zahrnuje plný přístup na konference včetně dalších akcí. Dále pak obědy, občerstvení, kafé a vstup na galavečeři. Prvních 333 registrovaných se bude moci zúčastnit Mobera sociální události.

cena: 379 € (cca 9475 kč)

MOBERA Students – Zahrnuje plný přístup na konference včetně dalších akcí. Registrace zahrnuje i oběd, občerstvení, kafé a vstup na galavečeři. Prvních 333 registrovaných se bude moci zúčastnit Mobera sociální události.

cena: 299 € (cca 7475 kč)

Plná cena:

MOBERA Conference – 499 €

Mobera Students – 399 €

Cena na místě:

MOBERA Conference – 599 €

Mobera Students – 499 €

 

Pokud však máte zájem pouze o vstup na workshopy, nebojte se, i na to se myslelo a ceny jsou tak podstatně nižší.

Předprodej – 90 €

Plná cena – 120 €

Na místě – 150 €

Akce pro prvních 100 registrovaných platí pouze do 31.7.

Akce pro prvních 333 registrovaných zahrnuje vstup na další akce. Tyto akce zahrnují následující.

Warm-up party: Uskuteční se v restauraci vedle hotelu. Na akci bude hrát živá hudba (Jazz), bude se hrát bowling a další.

Closing party: Uskuteční se v brněnském pivovaru.

Program

Jak již bylo zmíněno, konference bude probíhat po dobu tří dnů. Rozvrh konference je pak následující.

Konference v kostce

Při stanovování cílů se konference zaměřuje na dva indikátory: počet přednášek (přednášejících) a počet platících účastníků.

  • Z programového pohledu je konference rozdělena do tří dnů – jednodenní workshopy + dva dny přednášek. První den proběhne 4–6 pětihodinových workshopů (jeden nebo dvojice přednášejících). Další přednáškové dny jsou rozděleny na čtyři tematické sekce (Business, Development, UI Design, Community) po osmi 50minutových přednáškách = celkem 64 přednášejících (viz Program konference).
  • Konference MOBERA si ve svém prvním ročníku stanovila cíl mít 800 účastníků, z toho 10 % zvaných (= zahrnuta konferenční režie). Z nich je 70 % přednášejících a 30 % zástupců médií.
  • Probíhají programová jednání se zástupci mobilních platforem jako je OS Android, Windows Phone 7, iOS, BlackBerry OS nebo WebOS.
  • Konference MOBERA pokrývá rovněž hardwarovou oblast; probíhají jednání o partnerství při organizaci a prezentaci se společnostmi vyvíjejícími HW platformy i samostatná zařízení.
  • MOBERA jedná se zástupci veřejné správy o oficiální záštitě: město Brno, Jihomoravský kraj, organizace JIC a Vysoké učení technické v Brně.
  • Záštitu nad konferencí převezme nadnárodní operátor.

Jsme mediálními partnery této akce. Pokud byste se na tuto konferenci rádi podívali, sledujte i nadále náš web.

Pro více informací navštivte oficiální web MOBERA

P.S.: Většina přednášejících jsou cizinci, takže počítejte s tím, že přednášky budou většinou v anglickém jazyce.

Tomáš Očadlý
O Autorovi - Tomáš Očadlý

Tomáš se narodil jako hračička, odjakživa utrácel své těžce ušetřené peníze za geekoviny, takže smartphony a tablety ho nemohly minout. Systém Android si ho našel… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)