MiHome Launcher: zkuste prostředí ve stylu MIUI

mihome

Patrně nejoblíbenější alternativní ROM je MIUI, která si získala srdce mnoha uživatelů elegantním, uhlazeným a stylovým rozhraním. Pokud byste rádi vyzkoušeli prostředí ve stylu MIUI, ale nechcete či nemůžete nahrávat alternativní ROMky, máte od minulého týdne možnost – stačí si nainstalovat MiHome Launcher z dílny autorů MIUI.

K dispozici jsou dvě verze: jedna pro Android 2.3.3 a vyšší, druhá pro zařízení s Androidem 4.0 a novějším. Obě obsahují stejné prostředí, několik widgetů a zámek obrazovky, dovolující nejen odemknout telefon, ale také spouštět zvolené programy. Počítejte ale s tím, že MIUI vypadá a částečně se i ovládá v některých směrech jinak, než klasický Android – ve výchozím stavu například nepoužívá seznam aplikací, ale ikony nainstalovaných programů umísťuje na domovskou obrazovku, podobně jako iOS.

S tímto launcherem si budete moci vybrat z mnoha motivů, tapet a balíčků ikon, které promění váš telefon nebo tablet takřka k nepoznání.

MiHome Launcher
MIUI
Verze1.0.0 (12. 6. 2012)
Velikost5,3 MB
4.0+


Verze pro Android 4.0


Verze pro Android 2.3

Zdroje: GetAndroidStuff, Droid-Life a DroidDog.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

S překonanou čtyřicítkou je s náskokem nejstarším členem redakce :-). Před několika lety hypoteticky vymyslel operační systém svých snů, aby následně zjistil, že přesně na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (13)