TOPlist

Microsoft Launcher je dostupný na Google Play ve verzi 6.2. Na co se těšit?

microsoft launcher 6.2

Populární Microsoft Launcher dostal před několika týdny velkou aktualizaci s číslem 6, která přinesla několik nových funkcí a také nový design. Nyní je však Microsoft Launcher dostupný na Google Play ve verzi 6.2. Na jaké změny a novinky se můžeme těšit?

Microsoft Launcher 6.2 vychází

Asi tou největší novinkou je podpora režimu na šířku. Pro uživatele je jistě zajímavý také přepracovaný Microsoft Feed, který nyní obsahuje karty dostupné na jedno klepnutí. Nechybí samozřejmě ani nové tapety a další změny se týkají zejména optimalizace. Launcher by měl být dle slov vývojářů rychlejší než kdy předtím.

Microsoft Launcher
Microsoft Launcher

Kromě výše uvedených novinek stojí za zmínku také možnost přidat do App Drawer složky a lépe si jej tak uspořádat nebo možnost dvojitým klepnutím uzamknout obrazovku. Vylepšeno bylo i vyhledávání aplikací, které je nyní jednodušší a opraveno bylo velké množství chyb.

Používáte Microsoft Launcher?

Zdroj: phonearena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)