Vylepšený Pixel launcher na každém telefonu: Lawnchair 2 vychází s mnoha novinkami

lawnchair 2 launcher

Lawnchair je oblíbený launcher, který si dává za cíl duplikovat prostředí Google Pixel telefonů. Ať už je to Google Discover, At a Glance widget nebo vyhledávání ve spodní části obrazovky. Již hodně dlouhou dobu byl k dispozici Lawnchair 2 v testování, na stabilní verzi si uživatelé museli počkat až do těchto dnů. Konečně si ale každý může užít novou verzi přímo z obchodu Google Play.

Lawnchair 2 vychází s mnoha vylepšeními

Tento Launcher umí téměř vše, co přímo Google u Pixel Launcheru, ale má navíc větší možnosti přizpůsobení a bonusové funkce. Zatímco první verze tohoto launcheru byla založena na vzhledu Androidu 7 Nougat, tak druhá verze již využívá změnu designu, kterou Google představil u Androidu 8 Oreo.

Lawnchair Launcher v2 Full Overview! Best Android Launcher?

Lawnchair Launcher v2 Full Overview! Best Android Launcher?

Mezi hlavní novinky druhé verze jsou rozšířené funkce pro widget At a Glance, u kterého se dají využít informace včetně stavu baterie, nepřečtených oznámeních či třeba o hudbě. Nechybí podpora tmavého režimu, integrace Sesame a návrhy aplikací podobně jako na Pixel telefonech. Poslední dobrou zprávou je i to, že launcher je zcela zdarma bez reklam a bez nutnosti platit.

Lawnchair 2
Lawnchair 2

Vyzkoušeli jste někdy Lawnchair Launcher?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)