TOPlist

Betaverze Nova Launcheru nově podporuje tmavý režim Androidu 10

tmavy rezim android 10 nova

Android 10 je oficiálně dostupný na několik telefonů, i přesto ale vývojáři oblíbeného Nova Launcheru neotálejí a přidávají podporu pro jednu z nejoblíbenějších novinek nového Androidu. A to tmavý režim.

Tmavý režim v Nova Launcheru můžete nově nastavit podle systému

Samozřejmě samostatný tmavý režim není u Nova Launcheru ničím novým. Uživatelé ho můžou používat dlouhou dobu. A to přímo v úvodním nastavení launcheru. Nastavit si můžete také automatický tmavý režim podle denní doby. V poslední betaverzi (v6.2.2) se přidává podpora pro „Systém“.

Jednoduše to znamená to, že pokud budete mít aktivní systémový tmavý režim v Androidu, tak se automaticky aktivuje i tmavý režim v Nova Launcheru. Pokud ale aktivuje klasický světlý režim, i Nova Launcher se přepne. Pokud tuto funkci chcete, můžete ji aktivovat v betaverzi, kterou můžete stáhnout například na APKMirror. Dá se očekávat, že se brzy objeví i ve stabilní verzi aplikace.

Nova Launcher
Nova Launcher

Využíváte u launcheru tmavý režim?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)