TOPlist

OnePlus Launcher 4.4.2 přináší přepracovaný multitasking a další novinky

oneplus launcher

Společnost OnePlus dnes vydala aktualizaci pro svůj OnePlus Launcher s očíslováním 4.4.2. Hlavní novinkou je zde přepracované navigační menu pro multitasking, které nyní obsahuje ikony aplikací v nabídce naposledy otevřených aplikací. K dispozici je také rychlejší přepínání pomocí gest.

Nové ikony v multitaskingové liště mohou fungovat zároveň i jako posuvný panel, který umožňuje ještě rychlejší procházení mezi otevřenými aplikacemi. Půjde tak mnohem lépe poznat, v jaké aplikaci se momentálně nacházíte nebo jakou chcete zobrazit. Další změnou je odstranění tlačítka X, které bylo nahrazeno možností „Close Apps“. Pokud se chceme dostat do pokročilejších možností multitaskingu, učiníme tak skrz dlouhý stisk na náhledu aplikace.

oneplus launcher 4.4.2

OnePlus Launcher
OnePlus Launcher

Druhou zajímavou novinkou je zástupce rychlého vyhledávání, které vyvoláme pomocí gesta. Stačí stisknout a podržet prst při vyvolávání nabídky s aplikacemi. Jedná se o mnohem jednodušší způsob zejména tehdy, kdy používáte telefon pouze jednou rukou. Launcher je již dostupný na Google Play.

Už máte stažený OnePlus Launcher 4.4.2?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)