Populární Action Launcher dostal super update. Nese i roky žádanou funkci

Action Launcher barvy

Jeden z celosvětově nejoblíbenějších Android launcherů se před pár hodinami dočkal velmi významného updatu. Řeč je o nástroji Action Launcher, který má v Obchodě Play přes pět milionů stažení. Aktualizace mimo jiné konečně přináší i funkci, po které uživatelé volali několik let. Integrovaný systém Quicktheme pro změnu barev dostává vzorník, ze kterého je možné manuálně vybírat odstíny pro ikony, složky a další části grafického prostředí. Aplikace doposud brala primární barvu z nastavené tapety a nešla dle libosti měnit. To udělá radost všem kreativním uživatelům, kteří si potrpí na naprosto dokonalém a ladícím vzhledu jednotlivých prvků v mobilu. Action Launcher dostává tyto nové možnosti pro barvy ve verzi 46.

Všechno ale (zatím?) není úplně dokonalé. Manuálně nastavované odstíny se nikam neukládají, takže je potřeba si při jejich použití na více místech pamatovat či zkopírovat hexadecimální RGB kód. Kromě nového nastavení pro barvy prvků se Action Launcher naučil také zálohu na Google Disk. Zvolené a pracně vypiplané prostředí tak už neleží na pospas fyzického přesunu konfigurace, ale do nového telefonu může být nahráno ze zálohy. S příchodem Androidu 11 se do populárního launcheru dostaly také nové tvary ikon.

Action Launcher: Pixel Edition
Action Launcher: Pixel Edition

Patříte mezi uživatele Action Launcheru?

Zdroj: acentral

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)