KEEO – moderní držák klíčů s technologií Bluetooth

keeo-2

Zajímavý doplněk KEEO, který se objevil mezi projekty na Kickstarteru, sice přímo nesouvisí s mobilními telefony, ale dokáže je do své činnosti zapojit. O co se jedná? V zásadě o chytrý držák na klíče, který je stále po ruce a vždy hbitě vytasí klíč, který zrovna potřebujete. A nejen to – pokud zakoupíte USB disk ve tvaru klíče, může se i ten stát součástí tohoto zajímavého výrobku. Jak KEEO vypadá?

keeo-4

KEEO nabídne i Flash Disk či otvírák na pivo

Princip je velmi snadný – uvnitř držáku KEEO se nachází například 3 různé klíče, které lze stisknutím “vystřelit”. Otočný spínač slouží k výběru kýženého klíče. Ve výbavě nechybí ani otvírák na pivo, což mnoho uživatelů jistě uvítá. A zmíněná konektivita Bluetooth? Ta slouží především k nalezení klíčů, pokud jsou ukryty někde poblíž. Vestavěná baterie by měla vydržet kolem dvou let.

keeo-3

Základní verze tohoto doplňku bez technologie Bluetooth stojí na Kickstarteru v předobjednávce 46 liber, což je přibližně 1550 Kč. Verze s Bluetooth pak pořídíte za 49 liber (cca 1650 Kč). Otvírák na pivo a USB Flash disk ve tvaru klíče patří k volitelnému příslušenství, které lze dokoupit (3 respektive 8 liber).

Vypadá to zajímavě, že?

Chcete si vyzkoušet další chytrá mobilní příslušenství osobně? Pak zavítejte na pražskou Android RoadShow. Neváhejte a registrujte se!

registraceHome

zdroj: kickstarter.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (20)

+ Přidat článek

Další zajímavosti

+ Přidat článek