Láska a peníze

No Image-01

Zamiloval jsem se. Byla to láska na první pohled. Stačila první PR zprávička o novém Palmu Pre a bylo to. Když se pak objevily první prezentace, bylo to jasné. Můj první Palm byl model IIIx, tehdy jsem musel čekat, až se objeví v ČR – aspoň myslím, že už jsme tehdy byli ČR… :-)

S Palmy různých typů jsem žil spokojeně až donedávna, kdy konečně dosloužil konektor u externí GPS a také aku stařičkému Tungstenu C. Nový Palm se objevil tedy právě včas. ALE: Nikde ani slovo o termínu dostupnosti v Evropě a navíc nikde ani slovo o tom, zda to vůbec je pro naše místní GSM sítě. A zmínky o G1 se množily a nemělo to mít Windows, tak jsem se pustil do jejich čtení. G1 Modrozub [ale to jsem ještě nevěděl, že jentakový částečný…], trefil se do mnou používaného formátu paměťových karet SD a k tomu i Gde Proboha(*) Su modul! To zní dobře. Standardní konektor na standardní sluchátka oželím snadno. G3 síť oželit musím. A v první řadě hardwarová klávesnice, bez ní bych už nic nechtěl.

A když se ukázalo, že stačí prodloužit úpis u mého stávajícího operátora a “mám to zadarmo” i bez Bédy Trávníčka, bylo to jasné a první mimino nové rasy dostane šanci.

 

(*) Ja vim, ty viš, všichni vime, ale original po ostravacku nelze, bo sme na veřejnosti…

Mohlo by vás zajímat

No Image-02

Jak funguje dotykový displej?

archiv archiv archiv
2 min. uložit na později
No Image-04

Pár rad nejen pro Android nováčky

archiv archiv archiv
3 min. uložit na později
Screenshot-emulator

Jak naistalovat Aplikaci do Android Emulátoru?

archiv archiv archiv
2 min. uložit na později
htc-logo-1

HTC Hero

Telefony archiv archiv
8 min. uložit na později
htc_magic_sense_ui_250x250

HTC magic

Telefony archiv archiv
4 min. uložit na později
No Image-01

Quickforward – jednoduché přesměrování

archiv archiv archiv
1 min. uložit na později

Komentáře (0)