iBlast Moki 2 – parádní logická hra srovnatelná s Bad Piggies

featured

Hned po Bad Piggies od Rovia zde máme další logickou hru s fyzikálním enginem. Nabízí širokou škálu možností, jak řešit jednotlivá kola a budete se u ní královsky bavit. Navíc, pokud budete před koupí váhat, můžete si zdarma vyzkoušet lite verzi s omezeným počtem levelů.

Screenshot_2012-10-06-18-35-43

Úkolem hry bude dostat všechny potvůrky na mapě do červeného víru. Využít k tomu můžete hned několik předmětů, jako jsou bomby, lepidla, lana, skluzavky apod. Liší se kolo od kola a zároveň se mezi sebou různě kombinují. Postupem hry neustále získáváte nové předměty, jejichž první aplikace v praxi je vždy provázena krátkým tutorialem. Poté už se počítá s tím, že všemu rozumíte a umíte daný předmět správně použít. Jelikož obtížnost kol neustále roste, budete muset zapojit všechny mozkové závity a zkoušet možná a občas i nemožná řešení. Pomocné předměty lze časovat (jako například výbuch bomby) a proto věřte, že se budete dostávat do velmi obtížných situací.

Screenshot_2012-10-06-18-36-10

Ve videu níže jsem zachytil několik kol, která mi přišly zajímavá. Když jsem se však poté podíval na oficiální trailer, nestačil jsem se divit, co dalšího hra v pozdějších kolech ještě nabídne. Za rozmanitost kol si autoři rozhodně zaslouží uznání, protože oproštění od stereotypu je u těchto her poměrně složité. Proto doporučuji zhlédnout jak video z produkce SvětAndroida, tak i oficiální ukázku.

Screenshot_2012-10-06-18-36-55

Další kladné body si hra odnáší za naprosto skvělě zpracovaný editor kol. Můžete v něm vytvořit prakticky cokoliv, s čímž se setkáte v originálních kampaních. Měnit lze směr pohybu předmětů, jejich velikost a další vlastnosti. Vytvořená kola pak můžete uložit, pojmenovat a předložit svým kamarádům k testování.

Screenshot_2012-10-06-18-38-47

iBlast Moki 2 je velmi zábavná hra a rozhodně si ji vyzkoušejte. Osobně takovéto logické hry moc nemusím, v tomto případě jsem byl však nadšený a i když pro mě bylo absolvování některých kol velmi problematické, tak jsem neztrácel chuť do hry a stále jsem zkoušel nová řešení.

Video

iBlast Mokie 2 – skvělá hra s fyzikálním enginem

iBlast Mokie 2 - skvělá hra s fyzikálním enginem

Oficiální Trailer

iBlast Moki 2 iOS Gameplay Trailer

iBlast Moki 2 iOS Gameplay Trailer

 

 

 

iBlast Moki 2 Demo
iBlast Moki 2 Demo

Jirka Pernica
O Autorovi - Jirka Pernica

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)