Rychlý tip: Zábavná a rychlá arkáda Dropple pro dlouhou chvíli

dropple-rychly-tip

Arkádová klikačka Dropple je jedna z dalších zajímavých rychlovek pro Android. Tvůrci hry mají na svědomí i tituly Circlify nebo 360 Degree stejného žánru a výrazně barevné grafiky. V nejnovějším počinu se pomocí stavění schodů s rozhodujujícím trefným načasováním stanete spásou pro skákající kuličku. Vyplatí se vám vaše strategie?

Dropple – zábavná a rychlá minimalistická hra

Hra Dropple patří do žánru nenáročných oddechovek, u kterých je jednotvárnost spíše předností než záporem. Stažení a zmáknutí principu hry zabere pouhých pár sekund a můžete se na plno vrhnout do stavění schodů pro skákající kuličku. Její směr lze předpovídat a umístit tak plošiny na správné místo – chce to však kromě přesnosti i rychlost. Nezapomeňte také na různé změny úhlů, které mohou narušovat vaši původní cestu!

Jak sami tvůrci hry říkají – rychlost není vše a je potřeba zvolit správnou strategii. Hopíka můžete vyměnit i za další postavy připomínající grafikou tituly typu Crossy Road. Hra zaujme všechny věkové kategorie a zabaví při nudných chvílích, kdy máte zkrátka chuť na zábavu nenáročnou na mozkové buňky. A pokud vás hra rychlé omrzí, nezapomeňte vyzkoušet další rychlé a zajímavé tituly z Rychlých tipů.

Dropple: Addicting Bounce Game
Dropple: Addicting Bounce Game

Dropple Gameplay

Dropple Gameplay

(Odkaz na video ze hry Dropple pro uživatele přicházející z aplikace.)

Další rychlé tipy na super Android hry:

Johanna Kovaczicz
O Autorovi - Johanna Kovaczicz

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)