Aplikace GamesFeed: Nyní vám žádná herní pecka neunikne

Games

Také se občas ztrácíte v té obrovské záplavě herních novinek, která se na nás valí? Pak také vám může skvěle posloužit aplikace GamesFeed. Ta nás totiž dokáže dokonale informovat o těch nejnovějších herních titulech, neboť obsahuje online databázi dat vydání pro nepřeberné množství her. Pojďme se tedy podívat, co vše nám GamesFeed může nabídnout. Podporovány jsou tituly pro PC, PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360, PS Vita, Wii U a 3DS.

Žádné zdlouhavé nastavování

Ihned po prvním spuštění nás přivítá obrazovka, na které je nutné zvolit náš region. Na výběr jsou dvě možnosti US, nebo Europe. To je však jediné nutné nastavení, které v aplikaci najdeme. Ihned po této volbě totiž budeme přeneseni přímo na obrazovku s právě vydanými hrami a tituly, které na své datum vydání teprve čekají.

GamesFeed 1

Nic tak nebrání tomu, abychom se začali probírat dlouhým seznamem her, přehrávat si jejich trailery a do kalendáře si poznačili každé důležité datum. Rozhodně tak můžeme ocenit jednoduchost, díky níž je GamesFeed skvěle přístupná a používat ji můžeme začít téměř okamžitě.

Hry, hry a zase hry

Ano, aplikace je určená výhradně všem hráčům a novinky z filmového světa bychom zde hledali jen marně. Tomuto faktu odpovídá také menu, ve kterém najdeme pouze několik položek. Mezi ty nejčastěji používané bude nepochybně patřit vyhledávání podle klíčových slov, seznam doporučených titulů a klasický watchlist.

Ve spodní části panelu ještě můžeme najít krčící se ikonku nastavení, ani zde však nečekejme mnoho možností úprav. Ty jsou omezeny pouze na několik položek, jako například zapnutí či vypnutí notifikací, vibrací nebo změnu vybraného regionu.

6

Aplikace samotná zkrátka skvěle funguje a její vývojáři si toho jsou dobře vědomi. Pokud jste tedy rádi v obraze a zajímáte se o novinky z herního světa, neměla by vás GamesFeed minout. Tím spíše, že v obchodě Google Play ji můžeme najít za tu nejpřátelštější cenu – zdarma.

GamesFeed - Upcoming game release dates calendar
GamesFeed - Upcoming game release dates calendar

Využijete služeb aplikace GamesFeed?

Kuba Drhlík
O Autorovi - Kuba Drhlík

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)