Menu

Gameloft vydal vývojářský deník připravované hry Gangstar Vegas

Gameloft v současné době pracuje na již čtvrtém díle série Gangstar. Tento díl se bude odehrávat ve Vegas a podle videí se máme rozhodně na co těšit. Nejen že vzroste rozloha herního města (až na devítinásobek), ale zároveň se dočkáme vylepšené grafiky a také “živého” Vegas. Lidé kolem vás se budou různě procházet, povídat si, tančit v klubech apod. Za zmínku také stojí použití enginu Havoc, díky kterému se dočkáme skvělých fyzikálních efektů automobilů. Gameloft na svém Youtube kanále zatím zveřejnil pouze první část vývojářského deníku. Další díly budou následovat v brzké době.

Zdroj: Droidgamers.com

 

Komentáře

FILIPSN007

5.6.2013 19:32

Tak co na to říct. Z GTA: San Andreas vytáhli oblast Las Venturas, když jsem viděl ty satelity, tak jsem myslel, že to opravdu okopírovali. Hra má hezkou grafiku, ale když oni nezvládli pořádně optimalizovat Gangstar: RIO ani pro iOS, tak jak asi dopadne tohle. Gameloft si bere moc velké sousto, bude to plné bugů. Jinak jsou celkem odvážní vyvíjet takovou hru, když na Androidu i iOS už je pravé GTA: 3 a VC. První díl se Gangstar se na iOS dal, nebylo tam moc věcí, které by se dali zkazit, ale jak přídavájí možnosti do hry, tak vzniká hromada chyb, prostě Gameloft.

Dave

David Zmuda 0

5.6.2013 20:00

Mám úplně stejné obavy. Téměř všechny hry od Gameloftu jsou na Androidu špatně optimalizované. Třeba nás tentokrát překvapí, já si ale myslím, že to bude klasická posekaná hra od Gameloftu :(. Nevím proč to nemůžou udělat stejně, jako třeba MadFinger Games u Shadowgunu (nebo Dead Triggeru).

Orbit09

5.6.2013 20:07

Čtvrtý? Jsem teda zaostalý, já myslel že Rio je první a nic jiného :D

Trent

trent -1

6.6.2013 6:37

Mě ta grafika nepřijde nic moc. Taková umělohmotná a realistická jako 11/12 ket staré gta 3 na pc, kterému to ale nevyčítám.

Filip Sladký

Filip Sladký

6.6.2013 7:04

Příliš nechápu lidi co hrajou tyhle hry na mobilu, na PC nebo na nějaké konzoli si to přeci musí užít mnohem víc. Navíc hry od Gameloftu už ani nezkouším, nevím o jediné která by byla bez nějakých bugů a zasekávání se, optimalizace prostě nula. Škoda času a peněz, měli by radši udělat třeba pěknej Tetris :-)

Oook

Oook

6.6.2013 8:42

Tak nevím, ale asi jsem jediný komu se hry od GL nesekají.

KRoman47

KRoman47

6.6.2013 11:30

Vidím to s tou mizernou a již několikrát okopírovanou hratelností i otřesnou optimalizací úplně stejně. Gameloft měl co předvést v době java her, ale i tam už ke konci ztrácel dech, dnes již jsou pasé.

RSS (komentáře k článku)