Aplikace ES File Explorer 4.1 a novinky, které jsou vidět

es_file_explorer

Správce souborů ES File Explorer se stal poměrně kontroverzní aplikací – poté, co s jednou z aktualizací přinesl také otravný adware, se objevil i na seznamu deseti populárních aplikací, které by uživatelé neměli instalovat. Autoři nakonec ustoupili od zahlcování svých uživatelů reklamou a v nejnovější verzi přinesli vylepšení vzhledu programu.

ES File Explorer: aktualizace přináší vylepšený vzhled

Program, který se dnes může pochlubit více než 100 miliony instalací a průměrnou známkou 4,5, přichází ve verzi 4.1 s viditelnými změnami uživatelského rozhraní. Prvních viditelných změn se uživatelé dočkají hned na úvodní obrazovce, která byla kompletně přepracována a nyní přehledněji ukazuje přehled použitého a volného místa v zařízení.

Přibyli také zástupci k několika nástrojům obsaženým v aplikaci. K dalším provedeným změnám pak patří absence přepínačů v levé postranní nabídce, živější modrá barva a celkově kompaktnější zobrazení.

Jak získat nejnovější ES File Explorer?

Verze 4.1 zatím podle všeho není dostupná v Obchodě Play, nicméně očekáváme, že by se zde měla objevit v průběhu následujících několika dnů. Jestliže nechcete čekat a rádi byste ji vyzkoušeli hned, můžete si stáhnout instalační balíček z alternativního zdroje.

  • Stáhnout ES File Explorer 4.1.1 (APKMirror; 8,43 MB).

Balíček APK je podepsán a aktualizuje stávající verzi aplikace. Kryptografický podpis zaručuje, že soubor je bezpečný pro instalaci a nebylo s ním v žádném případě manipulováno. K jeho instalaci však budete muset v systémovém nastavení povolit instalaci aplikací ze zdrojů třetích stran.

ES File Explorer File Manager
ES File Explorer File Manager

Zdroj: androidpolice.com.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)