Výhoda dvou displejů u telefonu: Perfektní vizuální efekty, kterými každého ohromíte

zte nubia x zadni displej

Pomalu ale jistě nám začíná doba po výřezu: To znamená, že společnosti zkouší různé možnosti, jak nejlépe vytvořit telefony s minimálními rámečky a zároveň zachovat všechny funkce. Vidět jsme mohli vysunovací mechanismu, chystají se díry v displeji a někteří výrobci zkouší uspět s druhým displejem. ZTE Nubia X má poslední jmenovanou technologii. Pokud displej na zadní straně zrovna nebudete využívat, můžete aktivovat perfektní vizuální efekty, jak ukazuje nové video.

OLED displej na zadní straně Nubia X téměř nejde vidět

Na Twitteru se objevilo nové video, které zachycuje zadní stranu telefonu Nubia X v době, kdy je neaktivní. Uživatelé si můžou zapnout speciální režim zobrazení, který bude ukazovat jednoduchou animaci. Zajímavé je na tom implementace OLED displeje, kde se nedá rozeznat okraj displeje. Vypadá to tak zcela perfektně. A jak se tohoto efektu docílilo? Panel displeje umístěn přímo pod barevnou zadní stranou, takže zadní stranu i displej chrání jednotné tvrzené sklo.

Zadní strana Nubia X se bude dát využívat dále například pro fotografování selfie nebo využití při hraní, kdy se na zadní straně objeví doplňková tlačítka apod. Rozhodně jde o jeden z nejzajímavějších experimentálních telefonů posledního roku. Brzy se navíc dočkáme dalšího telefonu se dvěma displeji. A to Vivo Nex 2, bude zajímavé sledovat, s jakými funkcemi přijde tato společnost.

Jak se vám líbí zadní strana telefonu Nubia X?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)