Vyhlášení: Soutěž o Nexus 7 pro prémium uživatele – odpověz a vyhraj skvělý tablet

nexus-7

Dva týdny, po které jsme sbírali hlasy a názory našich prémium uživatelů, utekly jako pára nad hrncem a nastává čas, kdy vybereme jednoho šťastlivce. Jeden z našich věrných čtenářů se dnešním dnem stane hrdým majitelem přístroje Nexus 7. Jaký čtenář to bude?

Jak jsme soutěžili?

Článek, který nabádal prémium čtenáře k hlasování a možností vyhrát skvělý tablet,  se na našem webu objevil 29. 3. 2013 přesně v poledne. O dva týdny později – 14. 4. 2013 v 23:59 – jsme uzavřeli pomyslnou bránu všem soutěžním hlasům. Nyní je čas, abychom vybrali jednoho výherce.

Znění soutěže a pravidla naleznete zde.

O co jsme soutěžili?

Google Nexus 7 16 GB v hodnotě 6 000 Kč 

nexus7

Tablet od Googlu způsobil na trhu androidích přístrojů lidově řečeno poprask. Další z řady Nexusů totiž nabídl skvělou výbavu a vysoký výkon za bezkonkurenční cenu. Úhlopříčka displeje 7 palců se stala velmi oblíbenou, Nexus 7 navíc skrývá ve svých útrobách velmi rychlý čtyřjádrový procesor Tegra 3, který nabídne vynikající výkon a kromě přehrávání HD videa si poradí i s nejnáročnějšími hrami. Slovíčko Nexus v názvu pak značí, že o tento tablet bude dobře postaráno i po stránce softwaru a bude vybaven vždy tou nejnovější verzí systému Android, kterou připraví samotný Google. Výrobcem “železa” se stala společnost Asus, která má s tablety mnoho zkušeností, což se promítne ve skvělém dílenském zpracování. Kompaktní rozměry, skvělý výkon a nejnovější verze systému Android? To je Nexus 7.

Seznam výherců a ceny

Do redakce nám došla spousta vyplněných formulářů od prémium uživatelů (přes 200), kterým by nový přístroj slušel. Ačkoliv bychom nejraději obdarovali všechny hlasující, museli jsme vybrat pouze jedno jméno.

Výhercem přístroje Nexus 7 16GB se stává:

  • Josef Adamec

Výherci moc gratulujeme a stejně tak děkujeme všem, kteří se soutěže zúčastnili. Výherce bude kontaktován na vyplněný e-mail.

Prémium účty – buďte nám blíž!

Chcete se podílet na chodu portálu Svět Androida? Být členem VIP skupiny? Stvořili jsme pro vás tzv. prémium účty, díky kterým budou tyto podmínky splněny do puntíku. Díky vaší důvěře a podpoře vám nabídneme pocit být blíž naší redakci a cítit se zde na portálu jako doma. Buďte elitou na našem webu, pořiďte si prémium účet.

Velkou výhodou je, že vše, na co jste byli doposud zvyklí, zůstává. Je tedy jen na vás, zdali se rozhodnete podpořit tento projekt a zapojíte se do VIP Android komunity. Pevně věříme, že ano a těšíme se na vás.

Vyhody premium

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (21)