Update na populární hru Plague Inc. je již za dveřmi s novou zombie nákazou

plague inc main

Plague inc. patří k nejpopulárnějším strategickým hrám roku 2012, o které se můžete dozvědět více u nás v samostatné recenzi. Pokud už jste hráči této skvělé hry, potěší vás nový update (1.5), který v únoru vdechne hře nový život. Aktualizace přináší hlavně nový virus zombie nákazy. Oběti této nákazy jen tak neumřou a místo toho se vrací zpět v podobě nemrtvých připravených pochutnat si na čerstvých žijících.

plague inc main

Lidé se vám samozřejmě jen tak nevzdají a s pomocí tajné organizace „Z Com“ budou stavět pevnosti po celém světě. Vašim úkolem bude posílat zombíky na oné pevnosti a zničit je dříve než najdou lék, který by vás mohl zastavit. S tímto novým způsobem přichází samozřejmě nové možnosti a styly hraní.

Update 1.5 dále přinese nové události(events), dosažitelné úspěchy(achievements), vylepšenou inteligenci UI, podporu Francouzštiny, Italštiny, Španělštiny a Portugalštiny. Update je zdarma ke stažení, ale za nový virus si připlatíte zhruba 40 korun. Pokud dokončíte celou hru na „brutální obtížnost“ odemkne se vám virus zadarmo.

Plague Inc.
Miniclip.com
Verze1.1.3 (11. 1. 2013)
Velikost23 MB
2.1+


Zdarma

Zdroj: PocketGamer

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)