Update na populární hru Plague Inc. je již za dveřmi s novou zombie nákazou

plague inc main

Plague inc. patří k nejpopulárnějším strategickým hrám roku 2012, o které se můžete dozvědět více u nás  v samostatné recenzi. Pokud už jste hráči této skvělé hry, potěší vás nový update (1.5), který v únoru vdechne hře nový život. Aktualizace přináší hlavně nový virus zombie nákazy. Oběti této nákazy jen tak neumřou a místo toho se vrací zpět v podobě nemrtvých připravených pochutnat si na čerstvých žijících.

plague inc main

Lidé se vám samozřejmě jen tak nevzdají a s pomocí tajné organizace „Z Com“ budou stavět pevnosti po celém světě. Vašim úkolem bude posílat zombíky na oné pevnosti a zničit je dříve než najdou lék, který by vás mohl zastavit. S tímto novým způsobem přichází samozřejmě nové možnosti a styly hraní.

Update 1.5 dále přinese nové události(events), dosažitelné úspěchy(achievements), vylepšenou inteligenci UI, podporu Francouzštiny, Italštiny, Španělštiny a Portugalštiny. Update je zdarma ke stažení, ale za nový virus si připlatíte zhruba 40 korun. Pokud dokončíte celou hru na „brutální obtížnost“ odemkne se vám virus zadarmo.

WLQOXhfHhqyupylsY5s5kG7KpTFIuLTN7JfwkNlZrgzBsTJO9VBf9dgterVvKOBc8GiY=w124
Plague Inc.
Miniclip.com
Verze 1.1.3 (11. 1. 2013)
Velikost 23 MB
2.1+

+dLw5HWN6e6BHCIN3BKAAAAAElFTkSuQmCC
Zdarma

Zdroj: PocketGamer

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)