TOPlist

Return to Monkey Island – pokračování slavné adventury dorazilo na Android, zahrajete si?

Return to Monkey Island

Historie série her z universa Monkey Island sahá až do roku 1990, kdy vyšel její úplně první díl a to rovnou pod hlavičkou LucasArts – tedy tehdy ještě LucasFilm Games. Uplynulo více než 30 let a série čítá již šest dílů, a co víc, v posledním dílu se k ní vrátil její otec stojící za prvními dvěma díly. Po vydání na „velkých“ platformách se pak titulu Return to Monkey Island dočkali i příznivci mobilního hraní.

Return to Monkey Island vychází na Androidu

V této Point & Click adventuře se znovu setkáte s hlavním hrdinou předešlých dílů Guybrushem Threepwoodem, jeho láskou Elanií Marleyovou a samozřejmě také zombie pirátem LeChuckem. Guybrushe stále trápí, že nikdy neodhalil tajemství Opičího ostrova a známý Melee Island se změnil pod velením kapitána Madisona k horšímu. Spolu se starými známými i novými tvářemi musíte dát dohromady posádku a vyplout na širé moře. Ve snaze vymanit se z problémů vás čeká řada hádanek, bizardních situací a náročných střetnutí.

Return to Monkey Island | Gameplay Reveal Trailer

Return to Monkey Island | Gameplay Reveal Trailer

Jak vývojáři koncem minulého roku slíbili, tak se i stalo a nejnovější „Opičí ostrov“ právě vyšel i na mobilní platformy zahrnující nejen Android, ale i konkurenční iOS. Stejně jako u většiny podobných portů se jedná o plnohodnotnou placenou hru bez dodatečných mikrotransakcí, přičemž za nový Return to Monkey Island zaplatíte vcelku rozumných 219 Kč.

Return to Monkey Island
Return to Monkey Island

Hráli jste některou hru ze série Monkey Island?

Zdroj: play.google.com

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)