HandyGames mají výprodej v Galaxy Store. Hry jsou za hubičku

HandyGames Galaxy Store výprodej hry akce sleva slevy

Jak máte možnost pravidelně vídat i v našem online magazínu, jednou za čas se v oficiálních obchodech běžně zpoplatněné hry či aplikace objeví zadarmo či v příjemné slevě. Nebývá ani výjimkou, že některé vývojářské společnosti nabídnou zvýhodněně celé své portfolio, případně jeho velkou část. Aktuálně je to případ velmi plodného německého studia HandyGames, které spoustu svých her nabízí za podstatně nižší výprodejové ceny v Samsung obchodě Galaxy Store.

Namátkou tituly jako SpellForce: Heores & Magic, Townsmen Premium, Rebel Cops nebo Battle Chasers: Nightwar můžete pořídit za zlomek původní ceny, v případ prvních dvou dokonce za pouhou desetinu. U zlevněných her studia HandyGames je v Galaxy Store uvedena informace o tom, že aktuální výprodej je platný od 21. dubna do 6. května.

Podstatnou informací je, že akce se momentálně týká exkluzivně zmíněného Samsung obchodu, takže teď můžete hry koupit výrazně levněji než z Obchodu Google Play. Pokud byste si chtěli nabídku her tohoto studia projít, můžete na jeho webu. Ne všechny hry jsou ovšem v Galaxy Store a ne všechny v akci.

Které hry od HandyGames už máte vyzkoušené?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)