Zahrajte si: Toto je 5 nejlepších Android her z ankety Game Awards 2020

nejlepší mobilní hry 2020

Jaké mobilní hry vydané a hrané v roce 2020 byly nejlepší? Pokud jste si tuto otázku položili a zatím neznáte odpověď, jste tu správně. My ji pro vás máme. Lépe řečeno ji mají pořadatelé tradiční ankety Game Awards, jejíž výsledky byly zveřejněny pár dní zpátky. Mezi mnoha kategoriemi se nachází jedna věnovaná přímo hrám pro telefony. Stejně jako ve všech ostatních se v ní sešlo pět nominovaných titulů, které ve finále bojovaly o celkové prvenství. Pojďme si vítěze i další čtyři “finalisty” představit.

Game Awards 2020 nejlepší hry roku

Nejlepší mobilní hry 2020

Among Us

Among Us
Among Us

Vítěz Game Awards 2020 v kategorii mobilních her a současně nový držitel prvenství za nejlepší multiplayer. Původně tuctová hra to během roku 2020 dotáhla až na vrchol své kategorie, za což mohla i pandemie a časté zviditelňování YouTubery.

Among Us Beta Launch Trailer

Among Us Beta Launch Trailer

Call of Duty: Mobile

Call of Duty Mobile Season 4
Call of Duty Mobile Season 4

Mobilní verze extrémně populární střílečky ve výběru nesměla chybět. V Obchodě Play má přes 100 milionů stažení. To mluví samo za sebe.

Call of Duty®: Mobile – Google Play [ENGLISH 2]

Call of Duty®: Mobile - Google Play [ENGLISH 2]

Genshin Impact

Genshin Impact
Genshin Impact

Fantasy RPG s úžasnou anime grafikou, která vás jednoduše pohltí. Stejně jako předchozí dvě hry sází na online multiplayer.

Version 1.1 “A New Star Approaches” Trailer | Genshin Impact

Version 1.1 "A New Star Approaches" Trailer | Genshin Impact

Legends of Runeterra

Legends of Runeterra
Legends of Runeterra

Virtuální karetní hra, která sází na postavy a jejich charakteristiky z jiné velmi oblíbené hry League of Legends. Souboje probíhají ve formátu jeden proti jednomu.

Legends of Runeterra – New Gameplay Teaser | 30 Second Preview

Legends of Runeterra - New Gameplay Teaser | 30 Second Preview

Pokémon Café Mix

Pokémon Café ReMix
Pokémon Café ReMix

Z hlediska grafiky a ovládání velmi infantilní a jednoduchá puzzle hra, ve které vyřizujete objednávky Pokémonů. Cílem je spojování příslušných ikonek. Ze všech nominovaných má nejméně stažení, ale zato nejlepší hodnocení 4,6 hvězdičky.

Pokémon Café Mix – Google Play

Pokémon Café Mix - Google Play

Kterou z těchto her jste už letos hráli?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)