Menu

Tesla má bezdrátovou nabíječku a powerbanku v jednom. Podporuje Qi standard

Kolem společnosti Tesla se v poslední době mluvilo hlavně ve spojení s tím, že Elon Musk zvažuje převedení na soukromou společnost. To se nakonec nestalo. Něco podobného, ale rozhodně dne v takovém měřítku, se dnes stalo na webu společnosti Tesla. Na malou chvíli se představila nová bezdrátová nabíječka Tesla a powerbanka v jednom, jenže na webu vydržela jen chvíli a poté byla odstraněna. Nicméně k dispozici jsou jak fotky, tak i parametry včetně ceny.

Bezdrátová nabíječka Tesla podporuje standard Qi

Nová bezdrátová nabíječka Tesla podporuje standard Qi, to znamená, že s ní půjde nabíjet většina telefonů, které bezdrátové nabíjení mají. Oproti klasickým nabíječkám je tu však jeden rozdíl, v těle se nachází i 6 000 mAh baterie, takže se dá využít i jako powerbanka. V tomto režimu už však ne bezdrátově, ale pouze přes kabel s USB-C nebo USB-A.

Webová stránka ukázala také to, že k dispozici budou dvě barevné varianty – černá a bílá. Jenže jsou zde dva problémy. Tím prvním je samozřejmě fakt, že se velmi rychle odstranila z webu, takže se přesně neví, kdy se představí. Tím druhým problémem je cena, podle webu Tesly má tato kombinace bezdrátové nabíječky a powerbanky stát 65 dolarů, což je v přepočtu s DPH cca 1 750 Kč. To je poměrně dost za takový typ zařízení.

Jak se vám líbí bezdrátová nabíječka / powerbanka Tesla?

Zdroj: phonearena.com

 

Komentáře

Lolo

Lolo -3

29.8.2018 11:11

:-) :-) :-) Tento článek je docela dobrý vtip, toto již existuje hafo let, takže objevena Amerika a ta cena, stejně k smíchu jako ceny operátorů za internet :-) :-) :-)

Daevis

David TrlicaRedaktor 49

29.8.2018 11:19

Produkt se uveřejnil na stránkách společnosti cca před patnácti hodinami, takže pochybuji, že existuje “hafo let”… :-)

Uni

uni -191

29.8.2018 11:57

No PB s Qi není zase úplně narváno a na našem trhu už tuplem (ne že by toto bylo na našem trhu:) ).

Kulichoid

kulichoid 140

29.8.2018 15:16

Ta cena je zabijácká. Slušná nabíječka nebo powerbanka se dá sehnat za 300 kč. A za dvojnásobek bezdrátová powerbanka.

RSS (komentáře k článku)