Unikly parametry telefonů Galaxy S5 Prime, S5 mini a S5 Neo

s5_prime_iuco

Jihokorejský výrobce mobilních telefonů Samsung již asi jen těžko popře, že připravuje telefon Galaxy S5 Prime, neboť poslední úniky jednoznačně potvrzují probíhající testy tohoto zařízení. Včera se objevily další informace o technických parametrech Galaxy S5 Prime:

  • Procesor: čtyřjádrový Qualcomm Snapdragon 805.
  • Operační paměť: 3 GB.
  • Displej: 5,2″, rozlišení 2560 x 1440 obrazových bodů (QHD).
  • Fotoaparát: 16 Mpx.

Redaktoři serveru GSM Arena získali další informace z interního zdroje, který má údajně pracovat na režimu Kids Mode. Z těchto zpráv vyplývá, že Samsung připravuje hned několik novinek.

V první řadě je to již zmíněný Galaxy S5 Prime, který má mít číslo modelu SM-G906. Bude se jednat o telefon s displejem velkým 5,2″ a rozlišením 2560 x 1440 obrazových bodů. Zdroj uvádí, že se jedná o zařízení, vyvíjené pod krycím označením Project KQ. Podle některých zpráv by tento mobil mohl mít kovové tělo, nebo alespoň zadní kryt.

Samsung Galaxy S5 Prime by mohl mít kovové tělo, nebo alespoň zadní kryt Samsung Galaxy S5 Prime by mohl mít kovové tělo, nebo alespoň zadní kryt

Existenci Galaxy S5 Prime potvrdil také korejský web Olleh TV, na kterém se tento telefon objevil s výše uvedenými parametry i názvem. Berme ale v úvahu skutečnost, že smartphone se nakonec může prodávat pod úplně jiným označením. Doufejme, že přístroj je v závěrečné fázi vývoje a oficiální představení proběhne v blízké budoucnosti.

Jihokorejský web potvrdil existenci Galaxy S5 Prime Jihokorejský web potvrdil existenci Galaxy S5 Prime

Dalším členem rodiny se má stát Galaxy S5 mini – model SM-G800. Ten bude mít obrazovku velkou 4,5″ a rozlišení 1280 x 720 obrazových bodů. Příjemným překvapením by mohl být procesor, kterým bude buď Qualcomm Snapdragon 800, nebo možná i Snapdragon 801.

Do třetice všeho dobrého i zlého je připravován Galaxy S5 Neo. Tento telefon má označení SM-G750 a má patřit do řady Mega. Jediné, co se v tuto chvíli ví, je velikost displeje 6″ a rozlišení HD.

Technické parametry chystaných telefonů Samsung Technické parametry chystaných telefonů Samsung

Zdroje: Galaxy Droid, Android Headlines, Galaxy Droid.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

S překonanou čtyřicítkou je s náskokem nejstarším členem redakce :-). Před několika lety hypoteticky vymyslel operační systém svých snů, aby následně zjistil, že přesně na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (15)