TOPlist

Řada Galaxy S24 dostává první aktualizaci! Vylepšuje displej i foťáky

samsung galaxy s24 aktualizace
  • Řada Samsung Galaxy S24 se konečně dočkala první aktualizace
  • Hlavní novinkou je posuvník, díky němuž bude možné změnit barvy displeje
  • Dostalo se však také na vylepšení fotoaparátů

Po uvedení řady Galaxy S24, si začala hromada uživatelů stěžovat na displej, respektive jeho barevné podání. Samotné panely mají všechny tři modely špičkové, což potvrdilo i testování u DxOMark, ale jihokorejská firma se letos odhodlala k poměrně velké změně, díky níž mají displeje přirozenější barvy. Nic moc na tom nemění ani režim „Živý“ v nastavení telefonu, změna je minimální. Lidé takřka okamžitě začali volat po nápravě a Samsung nakonec ustoupil. Do Galaxy S24 míří tedy první update..

Samsung tento firmware vypustil na všechny tři telefony a hlavní novinkou je právě posuvník, díky němuž bude možné upravit živost displeje. V nedávné recenzi jsem zmiňoval, že mi přišel displej oproti předchůdcům opravdu dosti vybledlý, ale po časem jsem si na něj zvykl. To ale nic nemění na faktu, že S23 Ultra byla barevně mnohem zajímavější. I u ní začal přitom Samsung barvy trochu krotit, u řady S22, potažmo S21/S20, byl rozdíl ještě mnohem větší.

samsung vividnes galaxy s24

Kromě posuvníku mohou uživatelé konečně počítat také s vylepšením fotoaparátů a to včetně zoomu, portrétního a nočního režimu či videa. Konkrétnější však jihokorejská firma nebyla.

Samsung Galaxy S24 (S921B)

Kde koupit:

Cena od: 17 592 Kč

Na redakční S24 Ultra zatím aktualizace nedorazila, což by se snad mělo během několika dní změnit. Pokud jednu z nových vlajek máte, dejte nám prosím vědět do komentářů, zda vám telefon aktualizaci nabídl.

Komerční sdělení Mobil Pohotovost

Nový Samsung Galaxy S24 přeobjednáte absolutně nejvýhodněji u Mobil Pohotovosti, a to už od 165 Kč x 26 měsíců díky speciální službě Dopředný výkup. V prvních dnech navíc ušetříte až 5 500 Kč a získáte ten nejlepší dárek – záruku na 3 roky zcela zdarma! Veškeré podrobnosti zjistíte na mp.cz/galaxys24.

Už vám dorazila aktualizace na Galaxy S24?

Zdroj: Samsung

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)