AI vychytávky řady Galaxy S24 mají dorazit i na starší mobily. Které to jsou?

samsung galaxy ai starší telefony
  • Umělá inteligence bude letos v telefonech k vidění častěji
  • K vidění bude už za pár dní u řady Galaxy S24
  • Některé funkce se však dostanou i na starší telefony

Umělá inteligence bude nepochybně součástí hromady prémiových telefonů a letos lze očekávat, že ji výrobci budou tlačit hodně dopředu. Poprvé se tak stalo na podzim loňského roku u Googlu, už za pár dní přebere štafetu Samsung, který bude řadu Galaxy S24 označovat jako své vůbec první AI telefony. Několik novinek už uniklo a vypadají zajímavě, ale počkejme si na reálné využití. Otázkou zůstává, zda se funkce časem dostanou i do současných vlajkových mobilů. A už na ní známe odpověď!

One UI 6.1, v němž budou veškeré AI vychytávky obsaženy, bude spuštěno společně s řadou Galaxy S24 už 17. ledna a pochopitelně se dostane i do starších telefonů. To ale nutně nemuselo znamenat, že bude obsahovat veškeré novinky. Podle informací webu SamMobile přinese jihokorejský gigant řadu AI funkcí i do stávajících prémiových telefonů jako je řada Galaxy S23, Galaxy Z Fold5 nebo Galaxy Z Flip5.

Official Teaser: Galaxy AI is coming | Samsung

Official Teaser: Galaxy AI is coming | Samsung

Informace jsou hodně obecné a abstraktní, ale tato zpráva nám dává indicie k tomu, že ne všechny vychytávky budou vázány přímo na čipsety Snapdragon 8 Gen 3 a Exynos 2400. Nadstavba One UI 6.1 má být jakožto aktualizace dostupná na řadě telefonů ještě v prvním čtvrtletí letošního roku.

Jaké AI vychytávky očekáváte od řady Galaxy S24?

Zdroj: SamMobile

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)