Stabilní One UI 6 s Androidem 14 by mohlo vyjít už příští týden! Jaké mobily ho dostanou první?

galaxy s23 one ui 6 android 14
  • Samsung ukončil beta testování Androidu 14 s One UI 6.0
  • Stabilní verze by mohla vyjít už příští týden
  • Jako první se dočká řada Galaxy S23

Po sedmi úspěšných beta aktualizacích One UI 6.0 pro řadu Galaxy S23 oznámila společnost Samsung, že program beta testování brzy skončí. To je velký krok vpřed pro všechny uživatele vlajkových modelů, kteří netrpělivě čekají na stabilní verzi. Ta by mohla teoreticky dorazit už příští týden.

Od uvedení první beta verze One UI 6.0 založené na Androidu 14 před dvěma měsíci Samsung pravidelně vydával nové aktualizace, které nejen opravovaly chyby, ale také přinášely řadu nových funkcí. Pokud tedy nenastanou žádné kritické chyby, dočkáme se stabilní verze už brzy. Moderátor na fóru však upozornil, že pokud by se přece nějaký závažný bug našel, mohlo by dojít ke zpoždění.

Samsung-Galaxy-S23-One-UI-6-moderator

Kromě řady Galaxy S23 se One UI 6.0 beta dostala také na modely Galaxy A34, Galaxy A53, Galaxy A54, Galaxy F23, Galaxy M23, Galaxy S21, Galaxy S22, Galaxy Z Flip 3, Galaxy Z Flip 4, Galaxy Z Flip 5, Galaxy Z Fold 3, Galaxy Z Fold 4 a Galaxy Z Fold 5, takže pokud jeden z těchto modelů máte, můžete očekávat aktualizaci ještě před koncem letošního roku. Loni byl Samsung se zaváděním Androidu 13 s One UI 5.0 extra rychlý, například střední třída Galaxy A33 dostala nový systém na začátku prosince.

One UI 6.0 on Galaxy S23: What’s New?

One UI 6.0 on Galaxy S23: What’s New?

Jak se těšíte na Android 14?

Zdroj: GSMArena, SamMobile, AndroidAuthority

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)