Menu

Soutěž: vyhrajte cool kvadrokoptéru AR.Drone

Těm z Vás, kteří pravidelně sledujete tento web, jistě nemusím kvadrokoptéru AR.Drone dlouze představovat. Už jsme si o tomhle cool zařízení, které Vám dovolí ovládnout vzdušný prostor pomocí Androidu, řekli mnoho. V tomto článku jsme si ukázali, co je to AR.Drone, a v tomto článku jsme si pro změnu ukázali, jak si ho vytunit k obrazu svému. Díky Vašim ohlasům v komentářích pod články víme, že zájem o tuto cool hračku je obrovský a jediný důvod, proč jste si ji ještě nepořídili, je její větší (i když opodstatněná) cena.

Do České republiky AR.Drone výhradně dováží společnost ProfiTecGroup s.r.o., která pravidelně navštěvuje i tento web a rozhodla se vyslyšet Vaše žádosti a udělat Vám předčasné Vánoce v podobě soutěže o kvadrokoptéru AR.Drone. Máte radost?

O co hrajeme?

Hrajeme o létající AR.Drone se čtyřmi rotory, který můžete ovládat pomocí svého chytrého telefonu nebo tabletu. Stačí, když tato zařízení bude pohánět jeden z operačních systémů Android, iOS, Bada nebo Symbian. Podrobný přehled podporovaných zařízení najdete na www.parrot-ardrone.cz. Pokud toho chcete zjistit o AR.Drone více, přečtěte si náš článek “Kvadrokoptéra AR.Drone, ovládněte vzduch skrz svého Androida”.

Jak se zapojit do soutěže?

Je to velmi jednoduché, stačí odpovědět na tři velmi jednoduché otázky, ke kterým Vám navíc budeme poskytovat na našich sociálních sítích (Twiter, Facebook, Google+) drobnou nápovědu.  Ten, kdo odpoví na všechny otázky správně a navíc bude jako tisící v pořadí, dostane pod stromeček tuto cool hračku v podobě kvadrokoptéry AR.Drone, kterou vyrábí společnost Parrot.

Soutěž trvá minimálně týden, začíná dnes 5. 12. 2011 v 15:00 a končí 11. 12. 2011 ve 23:59, nebo do té doby, dokud nebude znám výherce. Vyhlášení vítěze proběhne následující týden po ukončení soutěže.

 

Soutěž ukončena

 

Komentáře

lieti

lieti

5.12.2011 16:02

Môžu sa toho aj slováci zúčastniť? Vždy som s toho tak trocha zmetený.

Eagle

Eagle

5.12.2011 16:18

Nemám rád tydle soutěže, vyhraje tolikaty a tolikaty, ti co o tom něco věděj a můžou odpovědět hned tak nemaj šanci na výhru.

Mach4

Petr MišákAdministrátor 26

5.12.2011 16:30

lieti
Ano i Slováci se můžou účastnit. CO není zakázáno, je povoleno :)

Eagle
A Vy víte, kolik čtenářů právě v tuto chvíli vyplňuje soutěžní formulář? Zdali je to jeden, nebo právě osudný tisíc :). Je to pro Vás stejná náhoda jako kdybychom losovali.

ra100

ra100

5.12.2011 16:53

dovolim si namietat, rovnaka pravdepodobnost to nie je, kedze nahodne losovanie nie je ovlyvnene vpodtate nicim (pri zanedbani formy generatoru nahodnych cisel a predpokladu:) ) pricom “vyhra x-ty” je ovplyvne mnhomi faktormi, navstevnost, propagacia atd., cize to rovnaka nahoda byt nemoze.
just sayin’ :)

Stepaan

Stepaan

5.12.2011 17:20

Letadýlko je to moc pěkný! Ale musím souhlasit s ra100. Nechápu zarputilost, s jakou domácí servery pořádají soutěže typu “Tipněte si, kolik lidí navštíví tyto stránky,” nebo jako tady, “buďte tolikátý a tolikátý v pořadí.” S naprostou náhodou v losování se smířím – každý, kdo správně odpoví, má šanci. Ale že ze mě někdo dělá tydýta, s tim už se tak dobře nesžiju. V příspěvcích pod každou takovou anketou se strhne diskuze o tom, jak je to blbý. A pokaždý se najde mudrc, který to “uvede na pravou míru”. Just sayin’ ;-)

lojza

lojza

5.12.2011 18:37

Stepaan: ty se můžeš smířit s čím chceš, ale jestli se nepletu, tak zákon podobné soutěže s náhodným výběrem výherce zakazuje.

Mem

Roman Nepšinský 0

5.12.2011 19:19

Je to přesně jako píše lojza a poopravím kolegu Petra, že to skutečně právě proto není stejná náhoda ;) Mělo by to být nějak takto:

Pro náhodné losování (loterii) o peníze je potřeba povolení Ministerstva financí.

Potom jsou spotřebitelské loterie s náhodným losováním, kde nesmí být výhrou peníze, ale jiné plnění (zboží apod.), a to navíc v limitu do 20 tisíc za jednu výhru, a maximálně 200 tisíc za celý rok. Tuhle spotřebitelskou loterii jste navíc povinni oznámit na Finančním úřadě nejpozději 15 dní před začátkem.

A pak jsou ty “marketingové” soutěže, které se snaží vyhnout jak náhodnému losování, tak i dalším případným podmínkám pro oznamovací povinnost (zákazník nemusí nic kupovat, nemusí se účastnit reklamní akce), a ty si mohou dělat v podstatě cokoliv. Výherce se pak typicky vybírá buď na základě hodnocení (např. zasílání nejlepších kresbiček, fotek, sloganů), nebo se seznam soutěžících profiltruje vědomostními otázkami a na konci je otázka tipovací (typicky kolik lidí se celkem soutěže zúčastní, kolik se vejde kuliček do auta apod.)

mmichalll

mmichalll

6.12.2011 9:11

Tá druhá otázka je inak záludná :D
Je možné sa zúčastniť s tým istým menom aj viac krát?

Stepaan

Stepaan

6.12.2011 9:53

OK. Odtěď mlčim. Jste první za celou tu dobu, kdo to v diskuzi vysvětlil. Takže sorry za veškerý rejpání teď i dřív ;-)

Mach4

Petr MišákAdministrátor 26

6.12.2011 9:53

mmichalll:
každá osoba, se může účastnit této soutěže jen jednou

jojo

jojo

6.12.2011 11:22

budem cakat, ved este urcite nebolo 1000 ludi. A to si povie kazdy a formular odosle len 50 ludi ostatni budu cakat :))

Mach4

Petr MišákAdministrátor 26

6.12.2011 12:05

jojo:
Souhlasím, při takovýchto soutěžích je zajímavé to, že krom náhody, která ovlivňuje výsledek, si může každý ze soutěžících zvolit jinou výherní strategii. To je na tom určitě pozitivní.

Z několika testování, můžu potvrdit, že AR.Drone je jedním z cool zařízení, se kterým jsem si užil hodně zábavy a nevšedních zážitků. Ten kdo AR.Drona vyhraje, bude mít na dlouhou dobu o zábavu postaráno.

Zkuste nám do komentářů napsat. Co byste s AR.Dronem dělali, kdyby se Vám jej podařilo vyhrát? Nebo zdali uvažujete o jeho koupi?

scarabeus

scarabeus

6.12.2011 12:50

predal by som ho(to su otazky)

Mach4

Petr MišákAdministrátor 26

6.12.2011 14:38

scarabeus
To by bylo docela škoda, ale když se na to podívám pozitivně, určitě by jste ho prodal za velmi příjemnou cenu, čili byste tím udělal radost někomu jinému, což je taky dost pozitivní.

Nějaké další návrhy co bystě udělal s AR.Dronem, kdybyste jej vyhráli. Třeba nás výrobce sleduje i teď a možná si o drona ještě zasoutěžíme.

Lukáš

Lukáš

6.12.2011 15:24

Pivo by to asi neuvezlo, že? :)

Mach4

Petr MišákAdministrátor 26

6.12.2011 15:32

Lukáš:
Tím si nejsem úplně jist, přece jenom je to půl kila, ale rozhodně bych to nevylučoval, jelikož vrtule to má silné opravdu hodně.

Už vidím tu hospodu u Drona :), někde roznášejí pivo šikovné servírky, někde AR.Drone :)

Stanislav Ošmera

Stanislav Ošmera

6.12.2011 16:02

malej frtan piva by to urcite zvladlo, ale nez by se clovek dostal do nalady tak by chudak kvadroptera mela cele osoupane vrtule :-)

Lukáš

Lukáš

6.12.2011 16:06

Tak panáčka by to už ale určitě uvezlo :) jenže to by to muselo mít trochu sofistikovanějšího autopilota potom…

Mach4

Petr MišákAdministrátor 26

6.12.2011 16:08

Jsou i aplikace, které dovedou AR.Drone zcela automaticky navigovat na určitý bod (terčík), nebo naplánovat trasu letu předem :).

Pavel

Pavel

6.12.2011 16:40

Petr Mišák:
jj to jsem taky viděl, zaznamenal jsem i video jak si s tím hrajou frajeři z NASA :D kdybych ho vyhrál, asi ho ještě trochu vylepšim k obrazu svému a budu prozkoumávat okolí + zkusím překecat kamaráda ať si ho pořídí taky :))

…věřim že hezkých pár panáků unese, autopilot by to zvládl, ale problém vidím spíš v lidském faktoru ohledně ovládání AR.Drone po pár úspěšně dovezených “nákladech” :)))

Mem

Roman Nepšinský 0

6.12.2011 19:01

“Lukáš: Pivo by to asi neuvezlo, že? :)”
“Petr: Tím si nejsem úplně jist, přece jenom je to půl kila”

No a ještě počítejme pořádný “krygl”, aby to bylo stylové, žádný trapný papírový kelímek :D Každopádně pokud chcete někoho polít pivem z výšky, asi by se našly i snadnější způsoby :P

corvik

corvik

7.12.2011 9:01

no tak nevím co bych s tím dělal, asi bych si s tím hrál tak dlouho než bych to někde rozsekal, což by bylo asi brzo .) i když kdo ví když je to “inteligentní” . K vánocům by se mě to fakt líbilo … zkoumat okoli pomocí dronu a ipadu .) a eště tak mít pro kamarda jednoho a dělat vzdušné boje :D nj ale smrtelník jako já může jen snít. obzvláště když se narození mého krkavce rychle blíží .

adams

adams

7.12.2011 18:30

Já bych s tím podnikal prozkoumávácí lety,jelikož bydlím v paneláku tak by to bylo dost zajímavé :DDD a nebo s tím někde přistát na střeše :D nebo balkonu a pak se prostě dívat … :P

RSS (komentáře k článku)