Shadow Bug kombinuje několik povedených her

Shadow Bug

Co se stane, když spojíte Limbo, Badland a Fruit Ninja? Odpověď je Shadow Bug. V této hře hrajete za “ninju” s mnoha dovednostmi. Vše je pak zabaleno do grafického zpracování s bohatými malovanými kulisami a siluetou v podobě hlavní postavy.

Shadow Bug nabídne desítky úrovní

Ve hře ovládáte černou “kuličku”, úkolem je zastavit expandování továrny hlouběji do lesa, který je domovem hlavní postavy hry. Prostředí hry se hodně liší, najdeme kanalizace s hnusným slizem, strašidelný les nebo obří industriální oblasti plné rotujících pil. Celkem je k dispozici 37 úrovní.

Shadow Bug iOS release trailer

Shadow Bug iOS release trailer

Ovládání hry je poměrně jednoduché, jedním poklepáním se skáče a útočí na nepřátele. Kromě sekání mečem se bude dát ovládat i tank. Není to ale jen o akci, jak můžete vidět na videu, ve hře se vyskytují i logické části. Jedná se v podstatě o třetí díl v sérii. S tím, že první hra vyšla jen na iOS, druhá Shadow Bug Rush vyšla již také na Android.

Shadow Bug stojí 109 Kč, což není zrovna málo, hlavně kvůli tomu, že předchůdce Shadow Bug Rush se dá z Google Play stáhnout zdarma. Obě verze pak ještě obsahují in-game obchod věcí za reálné peníze.

Shadow Bug
Shadow Bug
Shadow Bug Rush
Shadow Bug Rush

Co říkáte na tuhle hru? Nevzali si vývojáři z ostatní her příliš velkou inspiraci?

Zdroj: androidauthority.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)