Menu

Sportovní telefon Puma od francouzského Sagemu

Francouzský výrobce mobilů Sagem spojil síly se značkou sportovních doplňků Puma, společně připravují telefon s jednoduchým názvem – Sagem Puma. Puma by se měla prodávat v obchodních sítích operátorů Vodafone a Orange, první kousky  by měly být k dostání ve Velké Británii během května.

Že je telefon pro aktivní lidi a určený především do “terénu” je poznat hlavně podle grafiky UI telefonu. Nechybí funkce jako krokoměr nebo tachometr, který určuje aktuální rychlost na základě signálu GPS. Na zadní straně Sagemu výrobce umístil fotovoltaické články pro solární dobíjení baterie.

Kapacitní displej o velikosti 2.8 palce není největší, dovolím si však tvrdit, že u tohoto telefonu bude menší displej naopak výhodou. Když se podíváme na upravené UI systému Android, je koncipováno hodně jednoduše.

Některé parametry Sagemu Puma

  • 2.8 palcový kapacitní displej s rozlišením 240 x 320 pixelů
  • 3G, bluetooth
  • GPS
  • 3.2 MPx fotoaparát s LED diodou

Sagem Puma  by se mohl prodávat i jako sportovní doplňek v prodejnách Puma, ale bez SIM karty a potřeby uzavírat kontrakt. Cena by v takovém případě měla dosahovat pěti set dolarů.

Konkrétní trhy pro prodej Sagemu Puma neznáme, na našem trhu se ale v minulosti již pár Sagemů objevilo. Je také docela pravděpodobné, že jej u nás bude prodávat přímo zastoupení značky Puma.

Zdroj: Slashgear.com

 

Komentáře

Sup

Sup

11.4.2010 11:10

Konecne nekoho napadlo smysluplne vyuzit zadni kryt telefonu. Nedelam si iluze ze by clanek pokryl spotrebu pristroje s aktivovanym displejem..ale standby mod by to mohlo pokryt. (za predpokladu primeho osvetleni sluncem)

I kdyz je otazka kolik telefonu ze proste nekde zapomene “nabijet”.. roztrziti jedinci by si tenhle telefon nemeli porizovat ;)

cryingfreeman

cryingfreeman

11.4.2010 23:46

tak prvý s tým prišiel Samsung u modelu Blue Earth(má ho vodafone cz), &&&sagem sa mu veľmi podoba(není brandovaný?)

inak solarný članok má nulovú učinnosť

RSS (komentáře k článku)