Se smartphony Huawei máte všechny aplikace po ruce

huawei aplikace Nova 9 SE

Komerční článek

Milujete technologie a rádi si krátíte volný čas používáním různých mobilních aplikací? Pak určitě oceníte výběr, který nabízí obchod s aplikacemi AppGallery od Huawei. Pomocí vyhledávače Petal Search si najdete aplikaci přesně pro vás a rovnou si ji nainstalujete například na svůj zbrusu nový smartphone Huawei Nova 9 SE, který co nevidět dorazí na český trh.

Být online je pro nás dnes už naprosto běžnou součástí života. Časy izolací a karantén nás naučily, že nám mohou technologie, sociální sítě a další online služby podstatně zjednodušit práci z domova, komunikaci s přáteli a rodinou a přispět k našemu komfortu.

Buďte s blízkými ve spojení

Snad každý už stihl nahlédnout do prostředí sociálních sítí. Věděli jste ale, že všechny tyto populární komunikační platformy, jako jsou Facebook, Instagram, Whatsapp nebo třeba Messenger, si můžete pár kliknutími v Petal Search pořídit i do nového smartphonu Huawei?

Díky AppGallery si zase můžete krátit čas aplikacemi Tik Tok, Viber nebo Twitter. Ve svém smartphonu můžete kromě sociálních sítí plně užívat služby celé řady streamovacích platforem, od, O2 TV, iVysílání České televize až po vysílání iPrima, Stream nebo aplikaci SledováníTV. Láká vás spíše Netflix nebo Spotify? Ty si můžete do svého mobilu pořídit pomocí Petal Search.

Cestujte snadněji

Pozadu nezůstává nabídka aplikací ani na poli přepravy. Pokud rádi využíváte taxislužeb, určitě vám přijde vhod Bolt. Jste zvyklí spíše na klasickou MHD? Přehled o všech spojích získáte prostřednictvím aplikace Jízdní řády od Seznamu,. Vyhledat si cokoli na mapě můžete buďto v Petal Maps nebo v super populárních  Mapách.cz., vše je v k dispozici v AppGallery

Vyrážíte na cesty? To si žádá naplánovat trasu, spojení, ubytování a také počasí. Možnosti dopravy si snadno vyhledáte například v Skyscanner, RegioJet,  nebo i navigaci Waze. Dokonalé ubytování si pak najdete v Booking.com a předpověď počasí vám prozradí Windy.com nebo Klara Weather

Restaurace nebo nákupy? Obojí!

Dejte si občas oddych od vaření a ušetřete svůj čas strávený v kuchyni. Místo toho sáhněte po aplikacích Bolt Food, Dáme jídlo a KFC a nechte si svoje oblíbené jídlo dovézt až domů. A protože k dobrému jídlu patří dobré víno, objednat si ho můžete díky Vivino: Buy the Right Wine. Pak už jen stačí dodat hudební podkres díky Spotify a idylický domácí večer je na světě.

Stejně jako výbornou večeři si můžete ovšem nechat doručit širokou škálu dalšího zboží. Toužíte po novém kousku do vašeho šatníku? Pořiďte si svůj outfit v aplikacích ZARA a ABOUT YOU. Potřebujete doplnit ledničku nebo se tenčí zásoby ve spíži? Objednejte si potraviny skrze Košík. Jestli vám pak chybí ještě cokoli jiného, jistě vše najdete v nabídce aplikací CZC.cz, AliExpress, Alza, Heuréka, Aukro a Kupi.cz. Výhody věrnostních členství ve vašich oblíbených obchodech si můžete užívat díky Lidl plus, Můj Globus, Clubcard Tesco. Navíc není nad to mít všechny karty hezky na jednom místě se Stocard.

Spolehlivé bankovnictví

Co se týče bankovních aplikací, tady je bezpečnost vždy na prvním místě. AppGallery je bezpečným zdrojem služeb mobilního bankovnictví jako jsou George, Mobilní banka od KB,mBank, HelloPay, mobilní eKonto Raiffeisenbank, stejně jako finančních aplikací Home Credit, Creditas Banking, Wallet i Twisto. Pomocí aplikací jako je RaiPay, Curve nebo Revolut pak dokonce můžete mobilem přímo platit.

A když už máte všechno, co jste potřebovali, pěkně pod palcem, můžete se pustit do čtení vašich oblíbených médií a zpráv. Vybírat můžete například z ČT24,Blesku, Deník.cz, Seznam zprávy a Novinky.cz. O dění ve světě sportu vás nakonec bude informovat ČT sport a Sport.cz.

Aktuální informace ze světa Huawei Consumer BG naleznete denně aktualizované na:

O Huawei Consumer Business Group 

Produkty a služby společnosti Huawei jsou dostupné ve více než 170 zemích a používá je třetina světové populace. V Německu, Švédsku, Rusku, Indii a Číně bylo zřízeno čtrnáct výzkumných a vývojových center. Huawei CBG je jednou ze tří obchodních jednotek společnosti Huawei a zahrnuje smartphony, PC, tablety, nositelné a cloudové služby atd. Globální síť společnosti Huawei je postavena na více než 34 letých zkušenostech v telekomunikačním průmyslu a je odhodlána poskytovat nejnovější technologický pokrok spotřebitelů po celém světě.

O AppGallery

AppGallery je chytrý a inovativní ekosystém, který umožňuje vývojářům vytvářet pro spotřebitele jedinečné zážitky. Unikátní jádro HMS umožňuje integraci aplikací napříč různými zařízeními, což přináší větší pohodlí a komplexnější zážitek – přesně to je součástí širší strategie 1+8+N společnosti Huawei. Její vizí je udělat z AppGallery otevřenou a inovativní platformu pro distribuci aplikací, která je přístupná spotřebitelům. Zároveň přísně chrání soukromí a zabezpečení uživatelů a poskytuje jim jedinečný a obohacující zážitek.

AppGallery je jedním ze tří globálně nejvýznamnějších trhů s aplikacemi a je k dispozici ve více než 170 zemích a regionech s více než 530 miliony aktivních uživatelů měsíčně po celém světě. Od ledna do září 2020 dosáhl celkový počet stažení z AppGallery na 384 miliard a společnost Huawei uzavřela partnerství s 2,3 miliony vývojářů po celém světě.

O Petal search

Petal Search umožňuje vyhledávat, aktualizovat a stahovat aplikace snadno a rychle. Stačí zadat název do vyhledávacího pole a pak už jen postupujte podle jednoduchých pokynů, které se objeví na obrazovce. Stáhněte aplikaci a užívejte si ji naplno. Huawei Petal Search umožňuje prozkoumávat tisíce aplikací a webových odkazů, které vám mohou přijít vhod. Používání vyhledávače je nejen intuitivní, ale také efektivní. Nově je v Petal Search také služba Nejlepší aplikace, díky které se dostanete k seznamu nejpopulárnějších aplikací prostřednictvím jediného kliknutí.

Poznámka redakce

Komerční články nepíše redakce Svět Androida, ale pouze poskytuje prostor pro zveřejnění článku od partnera

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)