TOPlist

Konec LG v telefonním průmyslu? Vyjádření k nedávným zvěstem

LG-konec-v-telefonním-průmyslu

Podnikání s telefony LG již několik let nepřineslo zisk. LG se v průběhu několika minulých letech snažilo změnit způsob svého podnikání, marketing a hlavně přinést na trh inovativní produkty. Snaha skončila téměř bez efektu. Začaly se tedy šířit zvěsti, které ohlašovaly konec LG v telefonním průmyslu. Nedávná zpráva stránky The Elec tvrdila, že společnost LG se po letech snažení vzdala a končí svůj telefonní průmysl. LG konec v telefonním průmyslu silně popřela.

Podle nyní odstraněné zprávy společnost LG údajně nedávno informovala všechny jihokorejské zaměstnance, že ukončuje podnikání se smartphony, a do konce tohoto měsíce vydá oficiální oznámení o konci výroby. Zpráva dále říkala, že LG na začátku tohoto týdne dala pokyn svým zaměstnancům, aby zastavili veškerý vývoj s výjimkou Projektu I. Project I je krycí název pro připravovaný rolovací smartphone LG, který byl nedávno představen na CES.

Ken Hong, vedoucí globální komunikace se vyjádřil následovně: ‚‚Jde o spekulace a zvěsti, které nejsou pravda.‘‘ Šlo tedy opravdu jenom o zvěsti. Sami uvidíme, jak úspěšný bude rok 2021 pro jihokorejskou společnost LG. Svým novým rolovacím smartphonem LG ukázala, že se nevzdává a pokračuje na poli smartphonů.

Vadil by Vám ochod LG ze scény smartphonů?

Jan Kaláb
O Autorovi - Jan Kaláb

Síťařina ho nebavila, tak vzal do ruky tužku, papír a telefon. Coby vystudovaný odborník na IT měl Honza skončit v korporátu s velkým „K“ a… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (13)