Konečně pořádná baterie? Samsung nabídne 6000 mAh, a nebude drahá

Samsung 6000 mAh baterie

Výdrž baterie je dnes u chytrých telefonů jedním z hlavních parametrů. A snad se dá i říct,, že čím chytřejší mobily jsou, tím méně vydrží. Nutno podotknout, že využívání tolika funkcí stojí dost energie, ke všemu se spuštěným internetem a GPS. Asi největší žrout je však rozsvícený displej s vysokým jasem. Ani více jak 4000mAh baterie pak moc nevydrží, což chce napravit Samsung. Aktuálně pracuje na baterii, která při stejné velikosti nabídne až o 50 % vyšší kapacitu.

Jaký telefon Samsung osadí 6000mAh baterií?

Projekt prozradil důvěrný zdroj ze Samsungu, který jej podpořil fotografií. Podle všeho by akumulátor “nové generace” mohl pohánět příští mobil Samsung Galaxy M20S …ale to bychom předbíhali. Fotografie tradičně není úplně dobrá, přesto lze přečíst označení baterie EB-BM207ABY, z čehož se “M207” zřejmě naznačuje právě model “M20S”. Je to samozřejmě pouze spekulace; a i kdyby se baterie nedostala do tohoto telefonu, tak už samotná kapacita 6000 mAh je důvod k radosti.

Samsung - 6000 mAh baterie - Galaxy M20S

Telefony by vydržely podstatně déle a přitom baterie zůstane stejná. Na druhou stranu nevypadá úplně tence, takže případný smartphone alespoň nebude tenčí než dosavadní modely. Pokud se vrátíme k myšlence s modelem Galaxy M20S, bude se jednat o levnější mobil a jeho prodej bude probíhat výhradně on-line. S takovou baterií by se jednalo o zajímavý kousek a zabijáka střední třídy. Nejdříve si však musíme počkat na celkové parametry telefonu, protože o něm nevíme nic jiného, než že bude patřit do řady “M”.

Uvítali byste 6 000mAh baterii?

Zdroj: AndroidAuthority

Lukáš Altman
O Autorovi - Lukáš Altman

Ahoj. Baví mě technologie a aplikace, které usnadňují každodenní život. Ve své tvorbě rád používám konstruktivní kritiku, fandím značkám jako Huawei, Honor nebo Xiaomi. více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (19)