Rozbalení OnePlus 6: Co vše se skrývá uvnitř krabičky?

rozbaleni oneplus 6 unboxing

V redakci se nám objevil nový telefon OnePlus 6, než se na něj blíže podíváme v prvním pohledu a následně v plnohodnotné recenzi, připravili jsme si pro vás unboxing, neboli rozbalení OnePlus 6.

Rozbalení OnePlus 6 nepřináší velká překvapení

Do redakce se nám dostala čínská verze OnePlus 6. To má své klady i zápory. Tou dobrou věcí je to, že i když jde o čínskou verzi, tak se podporují evropská LTE pásma včetně B20, které se používá na většině území České republiky. OnePlus razí trochu odlišnou cestu než například Xiaomi, kde jsme v minulosti hodně dlouho neviděli telefony s podporou pásma B20. Naštěstí poslední cca dva roky Xiaomi vydává již telefony i v mezinárodní verzi, kde jsou naše pásma dostupná.

OnePlus 6 – UNBOXING – SvetAndroida.cz

OnePlus 6 - UNBOXING - SvetAndroida.cz

Zpátky ale k OnePlus 6, zápornou věcí je bohužel to, že máme k dispozici čínský adaptér do zásuvky. Nemusíte se ale bát, že byste stejný adaptér našli ve vašem balení. Kromě toho pak můžeme v balené najít samotné zařízení, manuály, sponku na vytažení šuplíku se SIM kartou a příjemným bonusem je jednoduché silikonové pouzdro. Jak to vše vypadá, se můžete podívat na našem videu, které je na YouTube. Plnohodnotná recenze OnePlus 6 už je k dispozici.

OnePlus 6

OnePlus 6

1.0
  • Displej 6,3", AMOLED, 2280 x 1080 px
  • Procesor Snapdragon 845
  • RAM 8 GB RAM
  • Fotoaparát 16 + 20 MP
  • Baterie 3 300 mAh
  • Cena od 13 294 Kč

Zajímá vás něco ohledně OnePlus 6? Na co bychom se měli v recenzi zaměřit?

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)