První fotografie z OnePlus 5 je na světě. Výsledek není vůbec špatný

fotografie z OnePlus 5

Před několika týdny společnost OnePlus oznámila, že na fotoaparátu pro nový model bude spolupracovat skupina DxOMark, která se zaměřuje na testování fotoaparátů, objektivů i telefonů. Dnes můžeme vidět první náznak toho, jak budou fotografie z OnePlus 5 zhruba vypadat.

První fotografie z OnePlus 5 je v horších světelných podmínkách

Společnost fotografii zveřejnila na svém oficiálním Twitter účtu. Ve skutečnosti se jedná o fotografie ze dvou zařízení, kdy se firma ptá uživatelů, jestli poznají, která část fotografie byla vyfocena s OnePlus 5. Nejedná se o žádnou těžkou otázku, rozdíl jde vidět na první pohled, kdy na fotografii číslo dva můžeme vidět mnohem více detailů i lepší barvy.

Jediná škoda je, že společnost neprozradila, kterým telefonem byla vyfocena fotografie číslo jedna. To by nám mohlo dát mnohem více informací k tomu, jak doopravdy bude fotoaparát v OnePlus 5 dobrý. Prozatím stále nevíme, jestli bude mít telefon duální fotoaparát, v náhledovém obrázku můžete vidět koncept. Ten je vytvořen podle posledních spekulací. Potvrzené už je to, že novinku od OnePlus bude pohánět Snapdragon 835.

Jak se vám líbí první náznak toho, co umí fotoaparát v OnePlus 5?

Zdroj: phandroid.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)