Další problém s OnePlus 5: Stereo zvuk má přehozené kanály

problém s OnePlus 5

další problém s oneplus 5? tak nějak jsme reagovali v redakci na poslední informaci ohledně problémů se stereo zvukem u oneplus 5. po podezřelém chování v benchmarcích a obráceném displeji, je to další větší problém, který potkal poslední vlajkový model od oneplus.

problém s oneplus 5 se týká stereo zvuku

několik uživatelů na redditu upozornilo na to, že při nahrávání videa na šířku, se nahrává stereo zvuk opačně, respektive jsou přehozeny kanály. zvuk, který by měl vycházet z pravé strany, vychází ve skutečnosti z levé, stejně je to i u zvuku z levé strany, který jde slyšet na pravé straně. zatímco oproti předchozímu problému s “jelly” efektem, který je způsobený otočeným displejem v telefonu, se nám tentokrát podařilo simulovat problém se zvukem, níže můžete najít video se špatným zvukem. pro přehrání doporučujeme sluchátka.

https://www.youtube.com/watch?v=8cvev_8suic

dobrá zpráva je to, že tento problém by se měl dát opravit pomocí softwarové aktualizace. je ale celkem podivné, že další poměrně důležitá součástka byla převrácena. samozřejmě dá se argumentovat tím, že se jedná o počáteční problémy, které má většina telefonů. to určitě ano, jenže problémy oneplus 5 se nebezpečně začínají zvyšovat. již brzy vám přineseme recenzi na tento telefon, kde se podíváme blíže i na tyto problémy.

OnePlus 5

OnePlus 5

1.0
  • Displej 5,5", 1080 x 1920 pixelů, AMOLED, 401 ppi
  • Procesor Qualcomm Snapdragon 835
  • RAM 8GB
  • Fotoaparát 16 + 20 MP
  • Baterie 3300 mAh
  • Cena od 10 935 Kč

vlastníte oneplus 5? narazili jste ještě na nějaké jiné problémy?

zdroj: phandroid.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)