Menu

Podpořte vývojáře hry Pro Pinball přes Kickstarter kampaň

Série pinbalů pod štítkem Pro Pinball byly vydány v roce 1990 a patřily k těm nejlepším pinballům, které jste si mohli zahrát. Pro Pinball se nyní s největší pravděpodobností vrátí a to na naše Android telefony a tablety. Vše záleží na tom, jak úspěšná bude vývojářská kampaň studia Silverball v projektu Kickstarter. Požadovaná částka na vývoj této hry je 400 tisíc dolarů. Jestliže jste fanoušti těchto pinballových her, rozhodně byste měli programátorům ze Silverballu dát šanci a alespoň menší částkou přispět.

Zde je ukázka dynamického stínování a až neskutečně reálně vypadající grafiky Pro Pinballu na iPadu. Přiznám se, že asi až v polovině videa jsem si uvědomil, že se nejedná o skutečný pinball, ale o hru na tabletu.

Zdroj: Droidgamers.com

Kickstarter

 

Komentáře

uni

uni

29.9.2012 22:57

Jako pinball hry mám rád, asi i velice, ale na mobilech tomu nějak ne a ne přijít na chuť (vyjma předělávky Pinbal Dreams na iPodě, to byla povinnost). Ale prostě mě nějak vadí buďto zběsilá honitba displeje nahoru/dolu nebo velká nepřehlednost na malém displeji při nakloněné kameře.

Mira

Mira

29.9.2012 23:04

Masakr, vypada to naprosto realne.

RSS (komentáře k článku)