Plants War – hra založená na osvedčeném principu, videorecenze

plants war

V dnešním videopohledu se podíváme na hru, která se nese ve stylu známých her, jako jsou Dota, League of Legends a Heroes of Newerth. Pro ty, kteří neznají zmíněné počítačové tituly – jedná se o akční RTS/RPG hru, ve které ovládáte jednoho hrdinu. Hrdina má různé schopnosti, které si během hraných kol vylepšujete. Oproti pc verzím si zde můžete vybrat, jaké jednotky se Vám budou rodit v základně. Vaším úkolem v této hře bude zničit protivníkovu základnu, ale v cestě Vám budou stát nepřátelské jednotky, hrdinové a obranné věže.

plants war – hero

Plants War je bohužel prošpikovaný mikrotrasakcemi, ale i za peníze vydělané ve hře si můžete slušně zahrát, akorát se v pozdějších kolech pořádně nadřete. Za peníze získané při hraní si můžete koupit léčebné lektvary, nové jednotky a také nové typy hrdinů, zatímco za tzv. lístky (Leaf), které stojí reálné peníze, si můžete kupovat bonusové hrdiny a předměty. Samozřejmostí je, že bonusové předměty a hrdinové jsou mnohem lepší než ti normální.

plants war – shop

Hra nenabízí žádný multiplayer, ale to u ní určitě v úmyslu nebylo. Ve skutečnosti se nese trošku v jiném duchu než hry, kterým se podobá, přenáší si pouze základní princip a to je dobře, jelikož je osvědčený. Nabízí tedy hodiny singleplayerové zábavy a mnoho těžkých kol, kde zapojíte své strategické dovednosti a někteří i zkušenosti z počítačů.

Video

Plants War – hra založená na osvědčeném principu, videorecenze

Plants War - hra založená na osvědčeném principu, videorecenze

c86a7b994c2a381b9aa2ec2e65886715?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)