Pařba na víkend – tipy na Android hry 93

korea

Jsme opět zpátky s 93. pařbou na víkend! Nejprve si prověříte vaše taktické myšlení v tower offense hře Anomaly Korea. Poté se budete snažit zachránit svět s partou jeptišek. V další hře si vyzkoušíte, jak složité může být řízení lodě. Pro milovníky RPG je přichystána ta nejlepší z nejlepších, Zenonia 5! Na závěr si zaskáčekeme s ježkem Sonicem a pokusíme se u toho zdolat Doktora Eggmana.

Anomaly Korea

Další díl této unikátní tower offense hry je na Google Play. Skutečně se opět nejedná o tower defense hru, protože se v ní vžijeme do role útočníků, stejně jako tomu bylo v Anomaly Warzone. S naším povozem ozbrojených jednotek se vydáme do ulic Korei, abychom si to rozdali s mimozemskými roboty. Stejně jako u předchozího dílu zde budeme pomocí šipek určovat tu nejlepší možnou trasu, kterou se následně vydáme. Ve většině misí máme za úkol dojet z bodu A do bodu B. Někdy však musíme zklikvidovat konkrétní nepřátele v určité zóně apod. Oproti Anomaly Warzone nám zde přibylo několik novinek, jako jsou například speciální jednotky se štítem, nebo tanky, které se neustále nabíjejí a poté mají více devastující účinek. Také jsou zde nové power-upy, bez jejich užití se moc daleko nedostanete. Grafická stránka hry je opět téměř dokonalá a celkově se jedná o velmi povedenou hru.

anomaly1

Anomaly Korea
Anomaly Korea

Nun Attack

Nun Attack jsou vlastně takové sestry v akci, které se snaží zachránit zemi. Ta byla napadena nejrůznějšími příšerami. Každá z jeptišek má svou specifickou sílu a vlastnosti, které musíte v bojích využívat. Zpočátku si do každé mise můžete zvolit pouze 2 a postupem času se dopracujete až ke všem čtyřem. Vaše zbraně si můžete upgradovat a to za získané peníze (lze je dokoupit i skrze mikrotransakce). Před každým soubojem se ocitnete na mapě, kdy využitím gest na displeji můžete odrážet útoky tajemných portálu. Této aktivitě zde není přikládána moc velká váha a slouží spíše jako taková minihra. Nun Attack je rozhodně velmi povedená hra a určitě byste si ji měli vyzkoušet. Zpočátku může připadat poněkud stereotypní, to se ale hraním za velmi krátkou dobu blesku rychle změní.

nun1

Nun Attack
Nun Attack

Sailboat Championship

Závody lodí, jaké jste na Androidu ještě neviděli! Na počátku hry je velmi rozumnou volbou absolvovat tutorial. Řízení vaší lodi totiž není vůbec jednoduché. Ovládat musíte nejen kormidlo, ale i také vaši plachtu. V případě, že tyto dva úkony jednoduše nezvládáte, máte možnost si najmout dalšího námořníka, který se o plachtu postará. Snižuje se vám ale poté rychlost lidi a proto je lepší se ovládání plachty naučit. Hra má vynikající grafiku, především vody. Ta vypadá skutečně dobře a působí velmi realisticky. I když je hra poměrně složitá na ovládání, tak se u ní budete královsky bavit. Zpočátku je vhodné mít pevné nervy.

sail1

Sailboat Championship
Sailboat Championship

Zenonia 5

Vývojáři z Gamevilu vytvořili další, v pořadí již páté pokračování jejich oblíbeného RPG Zenonia. To nabízí více intuitivní ovládání a mnohem lepší a dynamičtější zážitek ze soubojů. Na výběr máte ze 4 classů a to Berserker, Mechanic, Wizard a Paladin. Každý class disponuje odlišnými schopnostmi, proto je dobré si dát na výběru hrdiny záležet. Milovníci PVP si přijdou na své, můžete se totiž utkat s hráči po celém světě a za výhry získat zajímavé bonusy. Díky stovkám questů je zaručeno, že dobrodružství v Zenonii nikdy nekončí.

zenonina1

Sonic Jump

Je nenáročná hra od společnosti SEGA. Jedná se o klasickou skákačku do oblak, kde hlavním hrdinou je modrý ježek Sonic. V Sonic Jump máte na výběr mezi arkádovým módem či kampaní. V kampani plníte jednotlivé mise a také zápasíte s bossem. V obou módech získáváte zlaté prsteny, za které si pak můžete dokupovat nové hrdiny a další bonusy (power-upy atd.). Jedná se o velmi jednoduchou hru, která bez problémů dokáže zabavit na pěkně dlouhou dobu. Oproti klasikám tohoto žánru jsou zde nové prvky, jako např. likvidování nepřátel, různé trampolíny a už jednou zmiňovaní bossové. Jako hru na odreagování rozhodně doporučujeme.

sonic1

tm43Mwqe1LoKegwUS6DOypKNXfGtoOakmw9 1EyZ0edXuqAuT6H93GKkc87P3pcW8w=w124
Sonic Jump
SEGA of America
Verze Liší se dle zařízení (23. 12. 2012)
Velikost Liší se dle zařízení

QIf9FahdDhZOwAAAABJRU5ErkJggg==
45,52 Kč

Video

Pařba na víkend – tipy na Android hry 93

Pařba na víkend - tipy na Android hry 93

Jirka Pernica
O Autorovi - Jirka Pernica

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

oegmain

Pařba na víkend – Tipy na Android hry 52

Hry David Zmuda David Zmuda
3 min. uložit na později
templerun main

Pařba na víkend – Tipy na Android hry 54

Hry David Zmuda David Zmuda
3 min. uložit na později
raging

Pařba na víkend – tipy na Android hry

Hry Jirka Pernica Jirka Pernica
4 min. uložit na později

Komentáře (9)