Pařba na víkend – tipy na Android hry 23

spiderman-wide

Pařba na víkend je zase zpátky! Máme pro vás 5 her z různých žánrů, aby si každý vybral to své;). Doufám, že se vám hry budou líbit a za komentáře, připomínky a samozřejmě i dotazy budeme jenom rádi, s chutí do toho!

 

Spiderman Total Mayhem

Peter Parker se vrací aby zahránil New York terorizovaný superpadouchy. Jedná se akční bojovou hru s prvky skákačky. Bojový systém nabízí až přes 20 komb, které je poměrně jednoduché se naučit. Snad nikdy se nedostanete do fáze hry, kdy byste se začali nudit, jelikož kromě klasických nepřátel a zmutovaných zombies na vás čekají také bosové. Vašeho pavoučího hrdinu můžete postupně vylepšovat a to za body získané ze zabíjení nepřátel a osvobozování občanů v nesnázích. Jako bonus se vám po dohrání hry otevře černý, symbiotický oblek. Poté si s ním můžete hru vyzkoušet odznova a jak všichni skalní fanoušci spidermana dobře ví, není to jen tak obyčejný oblek:)

265955

Dragon, Fly!

V roztomilé hře Dragon, Fly! se v roli malého dráčka budete snažit utéct své dračí mámě. Hra se ovládá pouhým dotýkáním displaye, kterým přestanete leťet a padáte střemhlav k zemi. Aby vás dračí máma nedohnala, budete muset dopadávat tak, aby dráček sklouzával v dolinách, tím totiž dojde k jeho maximálnímu vymrštění vpřed. Příjemná hudba a míromilovná atmosféra hře dodávají svěží nádech. Jako hra na odreagování slouží perfektně a rohodně by ve vašem telefonu neměla chybět.

Downlaod-Dragon-Fly-Android-Game

Dragon, Fly! Free
Dragon, Fly! Free

Reckless Getaway

Pro ty z vás, kteří znají Reckless Racing a dumají nad tím, jestli mají tyto 2 hry něco společného, máme jasnou odpověď. Obě hry jsou vytvořeny herním studiem Polarbit a jak všichni dobře víme, jejich hry jsou jak graficky tak hratelně velmi kvalitní. Každá mise v Reckless Racing začíná krátkou animací, která vám dá najevo, že jste právě vykradl banku a musíte pěkně rychle ujet! Po cestě se vám v úniku bude snažit zabránit policejní auta, neustále do vás vrážejí a snaží se vás dostat pryč ze silnice. O adrenalin zde není nouze, především v případech kdy kličkujete na dálnici mezi okolními auty nebo dokonce vjedete do protisměru. Za všechny tyto manévry získáváte body nutné k otevření dalších misí. Když si to shrneme dohromady, tak čím více zmatku a rozbitých aut (kromě vašeho) po cestě zmáknete, tím více bodů:)

Reckless_Getaway_3

Reckless Getaway
Reckless Getaway

Captain America

Máme tady hru od samotného Marvelu, jehož stejnojmenný film můžeme ještě stáhle zhlédnout v kinech. Super voják Captain America se v této hře bude snažit zastavit šíleného Red Skulla. Jeho posluhovači se vám v tom samozřejmě budou snažit zabránit. Hra nabízí různé možnosti zněškodnění nepřátel a to jak ze vzduchu tak ze země. Pomůže vám také váš speciální štít, který slouží jako vražedná zbraň. Captain America má vynikající grafiku, hratelnost a jelikož je teďka na Android Marketu slevněná na pouhých 16 kč, není o čem diskutovat:)

captain-america-android-game-3

40ead714fc105c7ff09fcf9f0e8b25f4?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Swivel Gun

Principově se Swivel Gun ve velké míře rozumí s hrou všem známou a to Angry Birds. Je tady však pár zásadních rozdílů. Tato hra je 3D a neničíte prasátka, ale pomocí železné koule shazujete sudy do vody. Graficky se jedná o velmi propracovanou hru, u které se v informacích o hře doporučuje 1Ghz procesor. Swivel Gun celkově obsahuje 30 levelelů, ve kterých se jak už bylo řečeno budete snažit různými způsoby shodit sudy z lávky. Jelikož je hra 3D a vy toho můžete naplno využít, budete často muset nalézt ten správný úhel pro odpálení železné koule, což je na hře velice zábavné.

swivel-gun-free-11-1

cb5775483dde598197f90d87eaa597a3?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Pařba na víkend – tipy na Android hry 23

Pařba na víkend - tipy na Android hry 23

Jirka Pernica
O Autorovi - Jirka Pernica

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

htc-logo-1

HTC Dragon, vypadá takhle nejlepší Android?

archiv archiv archiv
1 min. uložit na později

Komentáře (18)