Pařba na víkend – tipy na Android hry 20

uvodnibaskstab

Pařba na víkend s kulatým číslem 20 je tady! Jako vždycky si představíme 5  her. Za Vaše komentáře a připomínky budeme jenom rádi, ale jen za ty kladné (to je vtip, pokud chcete něco vytknout, samozřejmě taky budeme rádi) :)

BackStab

Gameloft na nás v poslední době chrlí jednu herní pecku za druhou. V případě hry Backstab tomu není výjimkou, dokonce se v určitých aspektech jedná o jednu z revolučních her. V roli Henryho Blakea, bývalého důstojníka královkého námořnictva Anglie se vydáte na cestu pomsty. Příběhová linie vypovídá o zradě, Henryho uvěznění a dokonce únosu jeho snoubenky. Na rovinu si řekněme, že tohle by rozzuřilo každého! BackStab má na první pohled takřka všechny prvky známé počítačové hry Assassins Creed. Likvidování nepřátel a souboje celkově jsou založeny na combo systému, kde finální doražení v podobě různých animací a speciálních pohybů vypadá velice působivě. Co rozhodně stojí za zmínku je volnost. Ostrov, na kterém se ocitáte se skládá ze 4 měst a lokací jako jsou například džungle, sopky, pláže apod. BackStab rozhodně stojí za vyzkoušení, avšak pro některé může být překážkou hardwarová náročnost této hry.

BackStab_Android_market

BackStab HD
Gameloft
Verze1.2.2 (4. 7. 2011)
Velikost1,5 MB
2.0+


117,84 Kč

Age of Zombies

Máme tady zombie střílečku z herního studia Halfbrick, které má za sebou už dvě hry a to Fruit ninja a Montster Dash. Hlavní postavou je zde tvrďák Barry Steakfries,  jehož cílem bude zneškodňovat nespočetné množství oživlých mrtvol. Age of Zombies nabízí 5 odlišných světů, kde každý obsahuje několik levelů a samozřejmě také survival mode, který v zombie hrách rozhodně nesmí chybět. Na výběr máte mnoho zbraní a také a granády, jejichž užití je v některých situacích nezbytné. Může se totiž stát, že vás zombie obklíčí a ukoušou k smrti. Občas se na scénu dostaví i Bossové, poznáte je především díky jejich nadměrné velikosti a mnohem větší výdrží než běžný nemrtvý:)

02-620x

Age of Zombies
Halfbrick Studios
Verze1.0.8 (23. 6. 2011)
Velikost23 MB
1.6+


51,96 Kč

SuperSonic

SuperSonic je adrenalinová hra, ve které budete prolétávat neonovými okruhy a budete se snažit nenarazit. Ze zvyšující rychlostí budou muset vaše reflexy pracovat na maximum. Po cestě můžete sbírat body navyšující čas a score. Na výběr máte z 2 módů a to Classic a Blitz. Grafika není dominantou této hry, ale jednoduchost a vynikající “robotická” hudba rozhodně jsou.

dd7fe__SuperSonicCap-550×330

Supersonic ™
Kuuasema
Verze1.0.7 (5. 8. 2011)
Velikost16 MB
2.1+


Zdarma

BioFrenzy

Aby těch zombie her nebylo málo, tak jsi dáme ještě jednu. Nyní budete zombies zabíjet z jiné perspektivy než tomu je u Age of Zombies, avšak co vás na této hře hned při prvním spuštění nadchne, je úžasná grafika, úžasné animace a efekty. Váš palebný arzenál se může  skládat až z 20 zbraní. V BioFrenzy máte možnost také zpomalit čas a dostat se do tzv. bullet-time módu, dále můžete používat nejrůznější skilly, zmražení a podobné vychytávky, které hře dodávají na rozmanitosti. Jedná se o opravdu povedenou hru a řekl bych jednu z těch, které se nainstalují a neodinstalují:)

mzl.pdwyxfon.320×480-75

Biofrenzy: Frag The Zombies!!
ZOZO Game
Verze1.1 (19. 7. 2011)
Velikost70 MB
2.0.1+


34,54 Kč

Turtle Surf

Po všem tom střílení, sekání,  řezání a dalších násilnostech je ve vaší dobré vůli si zahrát něco na odreagování, přesně něco jako je Turtle Surf:), jedná se sice zatím pouze o beta verzi, obsahuje však 10 levelů, což není málo. Na želvím krunýři budete surfovat v neklidných vodách, kde na vás čeká plno nebezpečí. Váš želví kamarád je vyzbrojen 2 speciálními skilly, které vám cestu do cíle usnadní. I tak se však může stát, že nedojedete úspěšně do konce, protože máte pouze 3 životy. Turtle Surf má příjemnou 3D grafiku, funguje i na starších zařízeních a … zahrejte si to!!:)

turtle

Turtle Surf lite
taatu studio
Verze1.2 (26. 7. 2011)
Velikost24 MB
2.0.1+


Zdarma

 

Pařba na víkend – tipy na Android hry 20

Pařba na víkend - tipy na Android hry 20

 

BackStab is now available on Android phones!

BackStab is now available on Android phones!

Mohlo by vás zajímat

Plants vs Zombies 3

První ochutnávka Plants vs Zombies 3

Zprávičky Filip Zatloukal Filip Zatloukal
2 min. uložit na později
nejocekvanejsi android hry roku 2020

10 nejočekávanějších Android her v roce 2020

Hry David Trlica David Trlica
4 min. uložit na později

Komentáře (15)