OnePlus 7 se s předstihem objevil v obchodě. Známe parametry i design přední strany

oneplus 7 unik informaci obchod

Ještě nějaký ten týden musí uběhnout, než se oficiálně představí OnePlus 7. Po dnešním dnu již však většinu informací známe. Telefon se totiž objevil ke koupi v jednom obchodě. Kromě specifikací, byl odhalen i design přední strany. Potvrzuje se mimo jiné i to, že telefon bude mít vysunovací selfie kameru a minimální rámečky kolem displeje.

Parametry telefonu OnePlus 7 známe s předstihem

Design přední strany, který se objevil na jediné fotografii obchodu Giztop potvrzuje to, co jsme minulý týden mohli vidět ve spekulacích. Jedinou změnou je to, že ve spekulacích se počítalo ještě s posuvníkem pro režimy zvuku. V novém renderu, který se objevil v obchodě, už ale tento posuvník není. Je tak dost možné, že telefon o tuto funkci přišel.

oneplus 7 render

Tlačítka pro ovládání hlasitosti jsou na levé straně. Pravá strana má pouze zapínací/vypínací tlačítko. Pokud jde o samotné specifikace, tak o výkon se stará Snapdragon 855, který doplní až 12 GB paměti RAM a až 256 GB vnitřní paměti. Baterie má mít kapacitu 4 000 mAh a nebude chybět 44W ultra rychlé nabíjení nazvané Warp Charge.

OnePlus 7: 360 Renders EXCLUSIVE

OnePlus 7: 360 Renders EXCLUSIVE

Displej má velikost 6,5 palců, půjde o AMOLED panel s FullHD+ rozlišením, nebude chybět optická čtečka otisků prstů v displeji. Vysunovací selfie má mít 16 MPx. Na zadní straně se nachází rovnou 3 fotoaparáty, které mají 48 + 20 + 16 MPx. Cena telefonu není známá, ani dostupnost. Ostatně neznáme datum oficiálního představení. Dlouho už by to ale trvat nemělo.

Jak se vám líbí parametry OnePlus 7?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)