Nové Xperie Z5 lze již předobjednat, vysoké ceny nepřekvapí

Sony-Xperia-Z5-1441205330-0-0

Společnost Sony na letošním veletrhu IFA 2015 v Berlíně představila dlouho očekávané zástupce své nejvyšší řady smartphonů – Xperie Z5, Z5 Compact a Z5 Premium. O všech těchto novinkách jsme vás již informovali v samostatném článku. U vlajkového modelu Xperia Z5 a jeho zmenšené varianty Z5 Compact pak byla dostupnost oznámena na říjen tohoto roku a Xperia Z5 Premium aneb první telefon se 4k displejem se na trh měla podívat o měsíc později – v listopadu.

xperie Z5

Čas rychle ubíhá a s blížícím se říjnem se nové Xperie objevují také v nabídce tuzemských eshopů, kde si je již mohou první nedočkavci objednat a navíc zdarma získat Bluetooth headset Sony SBH70 v hodnotě 1600 Kč. V předprodeji jsou aktuálně modely Xperia Z5, Xperia Z5 Compact a dvousimková Xperia Z5 Dual. Všechny telefony jsou pak v předprodeji hned v několika barevných provedení, zmínit můžeme například černou, zelenou, zlatou a bílou variantu Xperie Z5 či černou, červenou, žlutou a bílou verzi Xperie Z5 Compact.

Předprodejové jednotlivých verzí pak nejspíš nikoho příliš nepřekvapí a jsou následující:

  • Sony Xperia Z5 Compact v předprodeji za 17 490 Kč s DPH
  • Sony Xperia Z5 v předprodeji za 20 990 Kč s DPH
  • Sony Xperua Z5 Dual v předprodeji za 21 490 Kč s DPH

Co na předprodejové ceny pro nové Xperie Z5 říkáte? Máte na některou z nich zálusk?

 

Zdroj: FB Sony Mobile CZ

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (35)