Uniklé promo video poodhaluje očekávanou Sony Xperia 5 V

Sony Xperia 5 V uniklé video

Společnost Sony už má letos za sebou prezentaci vlajkového mobilu Xperia 1 V a také telefonu z opačného pólu výbavy a ceny, modelu Xperia 10 V. V rámci doplnění této klasické číselné řady se od japonské firmy očekává ještě uvedení smartphonu Xperia 5 V, který by měl představovat takzvanou zlatou střední cestu. Uniklé video, které bylo před několika hodinami publikováno na Redditu a které s největší pravděpodobností oficiálně prezentuje právě tento mobil, se k datu představení rychle blížíme.

Xperia 5 V
by u/JB2unique in SonyXperia

Zmíněné video poskytuje určitý náhled na to, co můžeme od Sony Xperia 5 V očekávat. Nejviditelnější ze všech změn, kterých si můžeme všimnout, je to, že telefon přijde se systémem duálních fotoaparátů na zadní straně, na rozdíl od předchozí generace, která přišla se sadou tří fotoaparátů. S největší pravděpodobností půjde o hlavní a ultraširoký senzor. Důvodem pro snížení počtu fotoaparátů nejspíš bude plánované zařazení telefonu do nižší cenové hladiny.

Na spodním fotoaparátu nicméně můžeme vidět značku Zeiss, což by mělo naznačovat, že zůstane zachována firemní antireflexní povrchová úprava, která zabraňuje světelným artefaktům. Fanoušky poslechu hudby či podcastů skrze klasická drátová sluchátka podle všeho potěší, že i tato Xperia bude mít jack konektor. Model Xperia 5 IV vloni dorazil v září a jeho nástupce by se mohl termínu držet.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

S kolika Sony telefony máte zkušenost?

Zdroj: pharena

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)