TOPlist

SONY prý dělá na Xperia Flipu. Naznačuje to info o displeji

Sony Xperia Flip tip spekulace displej

Prvotní obavy byly z velké části rozptýleny a trh s ohebnými telefony se již pěkně rozrůstá. Zatímco Samsung zůstává v této oblasti nejsilnějším tahounem, se svými skládačkami se přidávají další a další výrobci. Korejský gigant je přitom inspirací nejen v otázce designu a technického řešení, ale také u pojmenovávání flexibilních telefonů. Řada konkurentů si osvojila označení Fold či Flip, jelikož je možné si pod těmito dvěma názvy snadno představit, jak bude mobil vypadat. Trend by mohl potvrdit údajně plánovaný mobil SONY Xperia Flip.

Uživatel RGcloudS na Twitteru tipuje/odhaluje, že do výroby a následně na trh míří „véčkový“ telefon se sedmipalcovým displejem, rozlišením 4K a poměrem stran 21:9. Jelikož v podstatě všichni výrobci, kteří s podobnými obrazovkami pracují, již ohebné telefony mají, zvěsti o novince ukazují právě na japonské SONY.

Pokud se tento tip ukáže jako správný, nová skládačka bude mít o malinko „širší“ poměr stran než Galaxy Flip4. Ten má 22:9. O ohebných telefonech značky SONY se již v minulosti spekulovalo několikrát. Například i v souvislosti s konstrukcí „Fold“.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Který „Flip“ mobil se vám zatím líbí nejvíc?

Zdroj: IGP

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)